Obserwuj w Google News

Ewa Skibińska na wakacjach. Gwiazda pokazała gorące ujęcie w bikini [FOTO]

2 min. czytania
16.08.2022 15:28

Ewa Skibińska regularnie publikuje rozmaite treści na swoim Instagramie. Gwiazda nie ma też problemów z odsłanianiem swojego ciała. Tym razem 59-letnia aktorka opublikowała gorące zdjęcie z wakacji nad polskim morzem. Fani byli zachwyceni zmysłowym ujęciem.

Ewa Skibińska
fot. Instagram.com/ Ewa Skibińska

Ewa Skibińska jest jedną z najpopularniejszych aktorek swojego pokolenia. Gwiazda na swoim koncie ma mnóstwo ról serialowych i filmowych.Gwiazda zyskała ogromną popularność, wcielając się m.in. w rolę żony Bruna w serialu "Na dobre i na złe". Ewa spełnia się też w teatralnej pracy. Od 2017 roku związana jest z Teatrem Powszechnym w Warszawie.

Zobacz też: Ewa Skibińska znów szokuje. Pokazała zdjęcie z toalety [FOTO]

Ewa Skibińska na wakacjach. Gwiazda pokazała gorące ujęcie w bikini [FOTO]

59-latka regularnie publikuje też rozmaite treści na Instagramie. Na jej profilu nie brakuje gorących ujęć, na których Skibińska odsłania sporo ciała.

Tym razem gwiazda " Pierwszej miłości" wybrała się na wakacje nad polskie morze. 59-latka zapozowała w bikini, prezentując zgrabną i opaloną sylwetkę. Pod zdjęciem nie zabrakło komentarzy zachwyconych fanów. "Ale ciało", "piękny widok", "ale figura", "Pani Ewo, jest pani niesamowita! Tak przyjemnie patrzeć na zadbaną, dojrzałą kobietę...I jeszcze te okoliczności przyrody"  - pisali wielbiciele  Ewy Skibińskiej.

Profil aktorki śledzi aż 14 tysięcy osób, natomiast sama zainteresowana publikuje różne treści i zdjęcia, dotyczące m.in. tematyki społecznej. Niedawno razem z innymi gwiazdami wsparła akcję "Topfreedompl", mającą na celu walkę o równość w prawach do odsłaniania klatki piersiowej, niezależnie od płci. Celem akcji jest również zwalczanie seksualizowania kobiecych piersi w kontekście karmienia.

Nagi instynkt - Sharon Stone - kadr z filmu
10 Zobacz galerię
fot. Cover Images/EAST NEWS