Zamknij

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" ma koronawirusa. Zdradza objawy

29.03.2021 18:13

Ewa Mrozowska, gwiazda programu "'Gogglebox", poinformowała fanów o tym, że zakaziła się koronawirusem. W swojej wypowiedzi w social mediach opisała swoje objawy i wystosowała apel do osób, z którymi mogła mieć kontakt.

Ewa Mrozowska
fot. YouTube/Metamorfozy do kwadratu/Screen

Ewa Mrozowska zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym występuje jako sympatyczna komentatorka różnych telewizyjnych programów. Razem z Sylwią Bombą tworzą jeden z najbardziej lubianych duetów w tym programie. Dzięki show, Mrozowska, która na co dzień jest makijażystką, może pochwalić się w sieci nie lada zasięgami. Na Instagramie obserwuje ją blisko 550 tysięcy osób.

Właśnie Mrozowska poinformowała ich o tym, że zaraziła się koronawirusem.

Zobacz także: Gogglebox: Ewa Mrozowska pokazała, jak wygląda jej ciało 10 miesięcy po porodzie [FOTO]

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" ma koronawirusa. Apeluje do fanów

Na InstaStory Ewa Mrozowska ujawniła, że COVID-19 nie ominął i jej. Jak poinformowała, ma wysoką gorączkę. Nie wiemy, czy jest to u niej jedyny objaw choroby oraz jak czuje się jej partner i syn. Celebrytka zaznaczyła jednak, że znika się kurować i odwołuje wszystkie swoje plany na najbliższy czas. Osoby, z którymi mogła mieć fizyczną styczność, poprosiła o informacje i rozwagę.

"Kochani, i mnie dopadł COVID-19. Mam wysoką temperaturę, ale żyję, także znikam się kurować. Wszystko odwołuje. Proszę osoby, które w ostatnim czasie miały ze mną kontakt o rozwagę i informacje" - napisała.

Życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia.

loader

RadioZET.pl/AS