Obserwuj w Google News

Ewa Minge zaszczepiona przeciw koronawirusowi. Projektantka zachęciła innych

1 min. czytania
07.05.2021 15:31
Zareaguj Reakcja

Ewa Minge zaszczepiła się przeciwko koronawirusowi. Projektantka zdradziła, dlaczego przyjęła szczepionkę i napisała, jak się po niej czuje.

Ewa Minge
fot. Viphoto/ East News

Ewa Minge jest kolejną z gwiazd, która w ostatnim czasie przyjęła szczepionkę. Projektantka w obszernym wpisie napisała, dlaczego zdecydowała się ją przyjąć. Zdradziła również, jak się po niej czuje.

Zobacz też:  Ewa Minge o starzeniu się z godnością: "Moja starość, moja gęba"

Ewa Minge zaszczepiona przeciw koronawirusowi. Projektantka zachęciła innych do szczepienia

"Zaszczepiona. Według kolejki rocznika. U mojego lekarza rodzinnego. Ramię dwa dni bolało, lekkie drapanie w gardle. Poza tym wszystko ok. Przeżyłam Czarnobyl, Przeżyłam dachy z azbestu, zadymione pomieszczenia. Przeżywam naszpikowanie wszystkimi możliwymi nowinkami technologicznymi i dziwie się od lat, ze nie świecę" - żartuje Minge.

Gwiazda podkreśla, że w swoim życiu widziała już wiele i nie boi się szczepionki, która pomoże w walce z pandemią.

"Dlaczego miałabym bać się tej jednak szczepionki, która ma szanse wstrzymać fale tragedii lub ja co najmniej złagodzić?" - czytamy w obszernym wpisie.

Choć mnóstwo gwiazd w ostatnim czasie szczepi się, nie brakuje również tych, którzy w istnienie pandemii koronawirusa nie wierzą. Wciąż koronasceptyczni pozostają m.in. Edyta Górniak, Viola Kołakowska i Iwan Komarenko.