Obserwuj w Google News

Ewa Minge pomogła starszej kobiecie. Projektantka zaapelowała do fanów

2 min. czytania
23.06.2022 16:06
Zareaguj Reakcja

Ewa Minge opisała w swoich mediach społecznościowych historię, która miała miejsce w sklepie spożywczym. Projektantka pomogła starszej kobiecie. Zaapelowała też do fanów.

Ewa Minge
fot. Instagram.com/ Ewa Minge

Ewa Minge opisała na swoim Facebooku historię, która przydarzyła się jej w sklepie spożywczym.

"Wczoraj, robiąc  zakupy, spotkałam uroczą starszą panią, która szukała w szafie chłodniczej tańszego masła. Była rozżalona, bo »kiedyś rzucali tu tańsze, a od dawna nie ma...«. Na fali rozżalenia opowiedziała mi, jak ciężko pracowała całe życie a teraz klepie biedę" - czytamy we wpisie Minge.

Zobacz też:  Ewa Minge szokująco o ofiarach Hugh Hefnera. "Przeważnie nikt nikogo nie gwałcił"

Ewa Minge pomogła starszej kobiecie. Projektantka zaapelowała do fanów

"Pani słabo widziała i poprosiła, żebym pomogła czytać jej  ceny na kilku produktach. Masła nie wzięła, chleb wybrałyśmy najtańszy, choć go nie lubi, parówki podobnie – dwie cienkie parówki. Zrobiłyśmy razem te zakupy, a ja nie miałam odwagi dalej przy niej wrzucać do mojego koszyka tego, co lubię, wiec wtórowałam niektórym jej pomysłom, mówiąc entuzjastycznie, że muszę i ja spróbować tego makaronu skoro ona poleca go jako tani i nie najgorszy. (...). Pakując swoje, zauważyłam, że mam za dużo masła i podrzuciłam dwie kostki mojej towarzyszce niedoli. Uśmiechnęła się.

Zaproponowałam podwiezienie do domu. Starsza pani chętnie wsiadła do mojego auta, a ja, jadąc niemały kawałek, dowiedziałam się, że córka ma też piękne  auto (...). Drogie córki i synowie, czasem zejdźcie piętro niżej ze swoim życiem, aby matka miała masło w lodówce" - napisała Minge.

Pod facebookowym postem posypało się mnóstwo ciepłych słów od fanów dla projektantki.

"Piękny gest Pani Ewo, ale też wstyd dla naszego kraju, w którym ludzie ciężko pracujący mają na starość tak głodowe emerytury", "pięknie napisane i bardzo prawdziwe...ale tak naprawdę każdy zasługuje na tę dobrą kostkę masła ...Kto winien ?? Nie my,nie dzieci, ...chory od lat system, który nie daje godnego życia i musimy liczyć na innych", "ależ poruszający post" - dziękuję", "piękna reakcja na ludzką niedolę", dzięki Pani Ewo ,za dobre serce. Dobro zawsze wraca. Uścisk" - komentowali wielbiciele Minge.

gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS