Zamknij

Ewa Minge pokazała ojca. Nikt nie uwierzy, ile on ma lat [FOTO]

01.10.2022 13:47

Ewa Minge pochwaliła się w sieci sukcesem swojego ojca. Przy okazji opisała go w samych superlatywach. Projektantka podkreśla, że jej tata ma już 80 lat. Internauci wprost w to nie wierzą.

Ewa Minge
fot. Instagram/@eva_inge/screen

Ewa Minge to słynna polska projektantka mody, która w Polsce osiągnęła niemal wszystko, co mogła w tej branży osiągnąć. Jest też bardzo ceniona na świecie. Od dawna w swojej działalności wykracza poza modę: pisze książki, maluje obrazy. Jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie ma duże grono obserwatorów.

Minge bardzo chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat świata, branży, w której pracuje, a także relacji społecznych i politycznych w Polsce. Wiele jej komentarzy, nierzadko bardzo trafnie podsumowujących rzeczywistość, wywołało w sieci burzę. Na przykład kiedy niedawno projektantka zabrała głos na temat prostytutek-celebrytek, których zdaniem Minge jest bardzo wiele w polskim show-biznesie.

Tym razem projektantka postanowiła pochwalić się sukcesem swojego taty – Zbigniewa Butkiewicza.

Zobacz także: Mucha kontra Wieniawa. Julia odpowiada na atak „mam wy**bane, ile zarabia moja koleżanka”

Ewa Minge pokazała ojca. „Kończy 80, wygląda na 60”

Na Instagramie Ewa Minge pokazała kadry z otwarcia wernisażu prac malarskich taty. Przy okazji przyznała, że już lada moment pan Zbigniew skończy 80 lat, jednak zdecydowanie na tyle nie wygląda, co przyznają internauci w pełnych niedowierzania komentarzach.

Tata wygląda kwitnąco, na pewno nie na 80 lat tylko na 55 – pisze internautka.

Przy okazji Ewa Minge opowiedziała o swojej relacji z tatą. Mają niezwykle bliską więź. Projektantka nazywa ojca „swoim nauczycielem”.

Każdemu życzę takiego ojca. Za miesiąc kończy 80 lat. Wygląda na 60, zachowuje się jak nastolatek, przed którym jest całe życie jeszcze i jest! Jest od początku mojego istnienia moją największą siłą, najmocniejszym korzeniem i spowiednikiem. Ojciec dla córki, to podstawa jej siły, poczucia wartości i samoakceptacji. Mojemu ojcu zawdzięczam umiejętność podnoszenia się po porażkach i wybaczanie sobie błędów. Każdy błąd popełniony w życiu jest środkiem do sukcesu, pod warunkiem, że zostanie przerobiony. Dzisiaj miał swój wielki dzień, wernisaż jego prac malarskich. Całe życie był moim nauczycielem i nadal nim jest . Tato kocham Cię. Gratuluje ogromnego sukcesu! I pamiętaj plany mamy na najbliższe 20 lat! – pisze Minge.

Internauci są pod wrażeniem tak dobrych i szczerych relacji między projektantką a jej tatą.