Obserwuj w Google News

Ewa Kasprzyk planuje niezwykły ślub. Zdradziła szczegóły: "Trzeba będzie zrobić trzy wesela"

2 min. czytania
19.03.2021 16:23

Ewa Kasprzyk szykuje się do wymarzonego ślubu z nowym ukochanym Michałem Kozerskim. Aktorka najwyraźniej planuje imprezę zorganizowaną z niemałym rozmachem, wspomniała o aż trzech weselach w różnych zakątkach świata.

Ewa Kasprzyk
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Ewa Kasprzyk to popularna polska aktorka, którą mogliśmy oglądać w bardzo wielu produkcjach filmowych i telewizyjnych, zarówno dramatycznych jak i komediowych. Za kreację w "Bellissima" otrzymała statuetkę Złotego Lwa, a popularność przyniosły jej role między innymi w "Wojnie polsko-ruskiej" i serii "Kogel-Mogel". Jej talent docenił także kontrowersyjny Patryk Vega, obsadzając w "Plagach Breslau" i "Polityce", gdzie wcieliła się w postać wzorowaną na Beacie Szydło. W 2020 roku mogliśmy oglądać ją w "Banksterach". Z kolei taneczne umiejętności pokazała na parkiecie 3. edycji "Tańca z gwiazdami" emitowanej przez Polsat, gdzie zajęła 4. miejsce.

64-letnia aktorka obecnie wchodzi w zupełnie nowy etap życia. Po 36 latach małżeństwa rozwiodła się z Jerzym Bernatowiczem, a jej serce podbił Michał Kozerski. Związek pary układa się doskonale, a pod koniec 2020 roku zaręczyli się. Obecnie planują ślub i próbują swoich sił w reality show "Power couple. W rozmowie z portalem Jastrząb Post Kasprzyk zdradziła kilka szczegółów dotyczących uroczystości. Szykuje się impreza zorganizowana z iście światowym rozmachem.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Ewa Kasprzyk zdradziła szczegóły dotyczące ślubu. Planuje trzy wesela?

Ewa Kasprzyk nie ukrywa, że najchętniej wzięłaby ślub poza granicami naszego kraju, na przykład na malowniczej afrykańskiej plaży. Zdradziła także, że aby móc spotkać się ze wszystkimi znajomymi, potrzeba aż trzech wesel na różnych kontynentach.

- Wyobrażam sobie piękny ślub. Przede wszystkim wyobrażam sobie scenerię – może to być brzeg morza, gdzieś w Afryce z ludnością tubylczą. Nasi znajomi. To jest tak – ślub jest nasz, ale wesele jest dla znajomych. Wszyscy chcą przyjechać na to nasze wesele. Także chyba trzeba będzie zrobić 3 wesela – jedno w Polsce, drugie w Tajlandii, bo tam też mamy znajomych, a trzecie w Afryce - poinformowała.

O wiele bardziej pragmatycznie aktorka podchodzi do kwestii sukni ślubnej. Planuje ograniczyć się do jednej, która będzie na bieżąco przerabiana.

- Najlepiej byłoby mieć jedną suknię, która będzie bardzo długa. I na każde wesele po prostu ją skracać. Żeby było praktycznie. Na tym ostatnim weselu już bym miała taką mini-mini. W tej wodzie dokonalibyśmy obrzędu zaślubin - planuje Kasprzyk.

Zapowiada się jeden z najgłośniejszych ślubów krajowego show-biznesu? Sądząc po planach, aktorka nie zamierza się ograniczać.