Zamknij

Ewa Farna stanęła w obronie Maty i jego reklamy dla fast foodu. Jakie ma zdanie na ten temat?

19.10.2021 16:16

Ewa Farna skomentowała udział rapera Maty w reklamie dla McDonald's. Podczas gdy innych oburza udział Maty w tym projekcie, Farna stanęła w jego obronie. Co ma do powiedzenia na ten temat?

Ewa Farna
fot. Piotr Molecki/ East News

Ewa Farna zdradziła, co myśli na temat udziału rapera Maty w reklamie McDonald's. Kilka dni temu do sprzedaży trafił zestaw, który Mata skomponował we współpracy z popularnym fast foodem. Znalazła się w nim kanapka z trzema kotletami oraz dużą ilością sera, a także średnie frytki i napój na bazie matchy. Niektórzy, tak jak Katarzyna Bosacka czy Paulina Młynarska nie popierają reklamowania przez młodych artystów niezdrowego jedzenia. Tym bardziej że śmieciowe jedzenie jest wciąż szalenie popularne wśród nastolatków. Niestety, fast foody przyczyniają się do otyłości i szeregu innych, rozmaitych chorób.

Zobacz też: ZET na Punkcie Muzyki: Ewa Farna o nowej płycie, akceptacji i macierzyństwie

Ewa Farna stanęła w obronie Maty i jego reklamy dla fast foodu. Jakie ma zdanie na ten temat?

Tym razem Ewa Farna zdradziła, co myśli o reklamie Maty dla popularnego fast foodu. Choć sama gwiazda nie jada w tego typu miejscach, nie potępia Maty za wspomnianą reklamę.

"Jeszcze nie widziałam. Nie robię tam zakupów, nie jem tam, więc nie mam doświadczenia. Widziałam tylko, bo śledzę Matę, gdyż podoba mi się to, co robi, jak zresztą połowie Polski. Widziałam to u niego na profilu, ale nie jestem wgłębiona. Więc nie wiem nic. Muszę jechać z kimś na kacu z kim się podzielę. Bo ja nie jem takich rzeczy" - powiedziała Ewa Farna w rozmowie z Jastrząb Post.

"Trudno doszukiwać się super jakościowego zestawu, skoro wiemy, że to jest fast food. Też musimy wiedzieć, gdzie szukamy, więc ja myślę, że to jest fajna kolaboracja Maty, jest to ciekawe połączenie dwóch dużych brandów, i to jest fajne dla obu stron. Natomiast jak ktoś się tutaj oszukuje, liczy, że to będzie super eko-healthly, to chyba złe miejsce" - podsumowała gwiazda.

Sama gwiazda zdradziła też, jak ona sama i jej zespół odżywiają się na co dzień.

"Ja staram się trochę inaczej odżywiać, ale mój zespół jak wracamy razem po koncertach to albo dobry barszcz, albo takie tematy mocno konkretne" - podsumowała. Jedliście już zestaw Maty w McDonald's?