Zamknij

Ewa Chodakowska przerwała urlop z powodu zdrowia. Ujawniła, co jej dolega. „Nie mam zamiaru udawać”

29.07.2022 00:44

Niedawno Ewa Chodakowska informowała swoje fanki o tym, że z powodów zdrowotnych musiała przerwać wypoczynek w Grecji. Trenerka zaznaczyła, że wraca do Polski, gdzie przejdzie konieczny zabieg. Teraz "Choda" ujawniła, co jej dolega.

Ewa Chodakowska
fot. Instagram/@chodakowskaewa/screen

Ewa Chodakowska jest obecnie jedną z najpopularniejszych w Polsce propagatorek zdrowego stylu życia. Trenerka przez lata rozkręcała swój wielki biznes, w którym w centrum uwagi od początku były kobiety oraz ich zdrowie i wygląd. Chodakowska od lat zachęca Polki do aktywności fizycznej, pokazując im, jak ćwiczyć i jak dbać o swoją sylwetkę także zdrową dietą.

Poza programami treningowymi „Choda” ma również firmę cateringową, w której zamówić można specjalnie skomponowane posiłki, a także własną markę bielizny i odzieży sportowej. Niedawno Chodakowska chwaliła się także, że razem z mężem zamierzają uruchomić swój pierwszy hotel.

Zobacz także: Niesamowita metamorfoza Danuty Martyniuk. Żona Zenka schudła 15 kg i wygląda o dekadę młodziej! [FOTO] 

Ewa Chodakowska zabrała głos w sprawie stanu swojego zdrowia. Ujawniła, co jej dolega.

Zdawać się może, że „Choda” tryska energią i jest wręcz niezniszczalna. Niestety w ostatnich dniach trenerka poinformowała swoich fanów o tym, że została zmuszona do pilnego powrotu do Polski ze względu na swój stan zdrowia. Ewa wraz z mężem i przyjaciółmi przebywała w Grecji, którą z Lefterisem regularnie odwiedzają. Chodakowska wyznała, że przed planowanym zabiegiem, któremu ma zostać poddana, musi się oszczędzać. Nie wyjawiła jednak dokładnie, o jaki zabieg chodzi, ani jaka jest jej sytuacja zdrowotna.

Teraz w swoim insta stories postanowiła sprawę tę wyjaśnić. Jak wytłumaczyła, chodzi o pęcherzyk Graafa, który nie pękł i zaczął rosnąć tak, że uciskał jelita i pęcherz trenerki. Chodakowska wyjawiła, że w dwa tygodnie cysta urosła do bardzo dużych rozmiarów.

Nie chciałam tak znikać bez słowa, a nie mogłam wczoraj więcej powiedzieć... Mój pęcherzyk Graafa (wierzę, że wszystkie wiemy, co to) nie pękł w tym cyklu i urósł do rozmiarów uciskających wszystko wokoło... Jelita, pęcherz. Cysta 9x6 cm w dwa tygodnie – powiedziała Chodakowska.

Jest to nieprzyjemne, bolesne, od samego rana czuję ból do samej nocy – wyjawiła Chodakowska. Dodała, że nie wie jeszcze, jakiego rodzaju zabieg ją czeka – czy będzie to poważna operacja, laparoskopia, czy też mniej inwazyjny zabieg – na który bardzo liczy. Przy tej okazji zachęciła internautki do tego, by nie czekały z bólem, tylko zawsze od razu szukały pomocy i rozwiązania problemu u specjalisty.

Można założyć, że kiedy Ewa będzie już po zabiegu, o wszystkim poinformuje swoje fanki, choć – jak przyznała wcześniej – nie lubi o tego typu sprawach mówić publicznie. Tym razem zrobiła wyjątek, by swoich obserwatorek nie pozostawiać bez żadnych wyjaśnień i w niepokoju.