Zamknij

Stępień ubliża fankom Dody. Skandaliczne komentarze producenta "Dziewczyn z Dubaju"

14.10.2021 22:19

Emil Stępień wdał się w dyskusję z internautkami pod postem promującym plakat filmu "Dziewczyny z Dubaju". Kobiety próbowały docenić wkład Dody w pracę nad projektem. W pewnym momencie producentowi puściły nerwy. 

Emil Stępień
fot. VIPHOTO/East News

Doda ogłaszając rozwód z Emilem Stępniem zapewniała, że ich sprawy prywatne nie wpłynął na współpracę producencką nad filmem "Dziewczyny z Dubaju". Jednak szybko okazało się, że wzajemne relacje wokalistki i jej męża są tak napięte, że prawie uniemożliwiają dokończenie przedsięwzięcia.

Ostatnio Doda i Maria Sadowska poskarżyły się, że Stępień blokuje im dostęp do studia montażowego. Producent skomentował ich wypowiedź jako "tanią medialną zagrywkę celebrytów" i dociął, że obie przeszacowały swój talent. Ponadto zamieścił obszerne wyjaśnienie sytuacji na Instagramie, w którym podkreślił, że film jest od dawna gotowy. Ostatecznie doszło do tego, że Doda odcięła się od "Dziewczyn z Dubaju" i zapowiedziała, że nie pojawi się na premierze. 

"Dziewczyny z Dubaju": Emil Stępień ubliża internautkom na Instagramie

Konflikt Dody i Emila Stępnia porusza liczne grono obserwatorów w sieci. Za piosenkarką murem stoją jej fani, co było widać m.in. na Instagramie w dyskusji pod postem dotyczącym plakatu promującego "Dziewczyny z Dubaju". Na profilu Emila Stępnia jedna z internautek postanowiła pochwalić pracę Doroty. 

Doda zrobiła świetną robotę - napisała obserwatorka, chwaląc plakat.

Producent podkreślił, że nad dziełem pracowało znacznie więcej osób. W toku dyskusji trochę się zirytował i niemiło odpisał komentującej.

Widzę jakąś masywną panią, której nie znam. I nie rozumiem komentarza. Brechta pani na moim profilu, wykazując brak kultury. Podziękujemy pani za obecność tutaj, gdyż mówi z pełną buzią, wypchaną tą tartą. Smacznego - napisał, odnosząc się do zdjęcia ciasta na profilu kobiety.

To niejedyna sytuacja, kiedy mężowi Dody puściły nerwy w rozmowach z internautkami. Wcześniej zbeształ jedna z kobiet, sugerując jej, że nie nadaje się na matkę. 

Doda przestrzega przed byłym mężem. Wyciekły wiadomości Emila Stępnia do aktorek 

efgt
fot. Instagram:@emilstepien_official

Wybieracie się do kina na "Dziewczyny z Dubaju"? 

loader