Zamknij

Emil Stępień podziękował Dodzie na premierze "Dziewczyn z Dubaju: "Wykonała gigantyczną pracę"

23.11.2021 13:51

Emil Stępień, producent filmu "Dziewczyny z Dubaju", a prywatnie były mąż Doroty Rabczewskiej podziękował jej za współpracę przy filmie. Jak na jego słowa zareagowała Doda?

Emil Stępień
fot. Tricolors/ East News

W poniedziałkowy wieczór odbyła się długo wyczekiwana premiera filmu "Dziewczyny z Dubaju" w reżyserii Marii Sadowskiej. Film jest również efektem współpracy Doroty Rabczewskiej i Emila Stępnia. Stępień zajął się produkcją filmu, natomiast Rabczewska odpowiedzialna była za część kreatywną. Ze względu na rozstanie pary, które miało też wpływ na zawodowy projekt, gwiazda nie pojawiła się na premierze. Choć Rabczewskiej fizycznie nie było na uroczystej premierze, na scenie pojawiła się kartonowa fotografia Doroty Rabczewskiej.

Zobacz też: Doda hucznie świętowała rozwód. Jeździła na dachu limuzyny po ulicach Warszawy [FOTO]

Emil Stępień podziękował Dodzie na premierze "Dziewczyn z Dubaju: "Wykonała gigantyczną pracę"

Mimo że Rabczewska i Stępień rozstali się w początkowo niezbyt przyjemnej atmosferze, Emil Stępień zdecydował się publicznie podziękować byłej żonie za współpracę.

"Poprzez produkcję kreatywną, jak i zaangażowanie we współpracę reżyserską razem z Marią, Dorota, w moim odczuciu, wykonała gigantyczną pracę, za co chciałbym jej serdecznie podziękować. Ten film w dzisiejszym kształcie na pewno nie wyglądałby tak dobrze, gdyby nie było w nim udziału Doroty Rabczewskiej" - powiedział Stępień, dodając: "Tu na forum dziękuję nie tylko Marii Sadowskiej, aktorom, ale też Dorocie Rabczewskiej za ten wspólnie spędzony czas i pasję, jaką miała podczas tych paru miesięcy wspólnej pracy" - powiedział.

Doda udostępniła nagranie byłego męża z premiery filmu i na InstaStories napisała "dziękuję". Warto dodać, że "Dziewczyny z Dubaju" pojawią się w kinach od 26 listopada. W rolach głównych zobaczymy m.in. Paulinę Gałązkę, Olgę Kalicką, Annę Karczmarczyk oraz Katarzynę Figurę.

loader