Obserwuj w Google News

Emil Haidar wyśmiał rozwód Dody. Ostry wpis byłego partnera gwiazdy

2 min. czytania
10.06.2021 13:50
Zareaguj Reakcja

Emil Haidar wbił szpilę byłej partnerce - Dodzie. Wokalistka w środę ogłosiła, że rozwodzi się ze swoim mężem Emilem Stępniem. Choć szczegóły rozstania zostawiła dla siebie, były partner postanowił skomentować tę decyzję.

Emil Haidar
fot. TRICOLORS/East News

Doda zszokowała fanów ostatnim wyznaniem. Gwiazda w oświadczeniu opublikowanym na Instagramie zdradziła, że rozstaje się ze swoim obecnym mężem Emilem Stępniem. Para pobrała się w 2018 roku. Choć od kilku miesięcy w internecie pojawiały się plotki o kryzysie w małżeństwie, artysta przeczyła wszystkim doniesieniom. W odpowiedzi na pytania fanów o to, czemu nie wrzuca zdjęć z mężem, odpowiedziała na InstaStories: "Bo chcę mieć w życiu sferę tylko dla siebie".

Zobacz także:  Doda na Eurowizji 2022? Wokalistka jest zainteresowana, ale ma listę warunków

Emil Haidar skomentował rozwód Dody z Emilem Stępniem

Teraz okazuje się, że w plotkach o problemach małżeńskich było nieco prawdy. Doda zamieściła na Instagramie oświadczenie, w którym przyznaje, że złożyła pozew o rozwód. Nie chce jednak ujawniać przyczyn tej decyzji.

- Zanim uprzedzi mnie "ktoś dyskretny"... Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana, przemyślana i jest ostateczna. Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie, podobnie jak i cały nasz związek. Dziękuje wszystkim za wsparcie. Wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną - napisała. Dodała jednak, że nadal będą pracować wspólnie nad filmem "Dziewczyny z Dubaju".

Teraz do rozwodu Dody i Emila Stępnia postanowił odnieść się były partner piosenkarki - Emil Haidar. Mężczyzna wbił szpilę byłej ukochanej. Na pierwszym "kafelku", który dodał na InstaStories, widzimy artykuł informujący o bankructwie Emila Stępnia.

Producent "Pitbulli" zbankrutował [...] Syndyk Ent One Investments prześwietli umowy, na podstawie których miliony złotych zebrane od inwestorów trafiły do maltańskiej firmy Emila Stępnia i Dody - czytamy.

Następnie Haidar pokazał screen artykułu informującego o rozwodzie.

Dwa tygodnie później - napisał, dodając śmiejącą się emotkę.

haidar
fot.
Doda-rozwod
fot.