Obserwuj w Google News

Elżbieta II przekazała Williamowi tajemniczy liścik. Jaka była jego treść?

2 min. czytania
28.10.2022 10:25
Zareaguj Reakcja

Od pogrzebu królowej Elżbiety II minęło już trochę czasu, jednak na jaw wychodzą nowe fakty. Elżbieta II podarowała ukochanemu wnukowi, Williamowi, tajemniczy liścik. Co zawierała jego treść?

Królowa Elżbieta, książę William i księżna Kate
fot. Geog Pugh/AFP/East News

Elżbieta II przekazała Williamowi tajemniczy liścik. Miało się to wydarzyć jeszcze przed śmiercią monarchini. Dopiero teraz na jaw wyszło, co królowa chciała przekazać wnukowi, który kiedyś zajmie jej miejsce.

Zobacz także:  Karol III wprowadza swoje porządki. Królowa Elżbieta II byłaby zrozpaczona

Elżbieta II przekazała Williamowi tajemniczy liścik. Jaka była jego treść?

Elżbieta II była królową Anglii, ale też przede wszystkim matką i babcią. Jak podaje pomponik.pl - monarchinię łączyła silna więź z wnukami. Ostatnio na Twitterze pojawiło się zdjęcie listu, który królowa Elżbieta przekazała Williamowi. Zapis jest odrobinę niewyraźny, jednak czujne oko internautów odkryło jego treść. Wiele wskazuje na to, że relacja królowej Elżbiety II i księcia Williama była pełna ciepła i miłości.

Redakcja poleca

Okazuje się, że notatka została dołączona do prezentu, który królowa podarowała wnukowi. William otrzymał kalendarz adwentowy.

William, mam nadzieję, że codziennie będziesz czerpał radość z otwierania tego (kolejnych pól kalendarza - przyp.red.) - można przeczytać.

Królowa Elżbieta II: ile lat władała Anglią?

Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat. Królową Anglii została w 1952 roku w wieku 25 lat. Była głową państwa do swojej śmierci w 2022 roku - łącznie na tronie spędziła 70 lat.

Zobacz także:  Już wiadomo, kiedy ukaże się biografia księcia Harry’ego. Tytuł wróży wielkie zamieszanie

RadioZET.pl/pomponik.pl

Znani leworęczni
10 Zobacz galerię
fot. Instagram