Zamknij

Elsa Hosk jest w ciąży. Aniołek Victoria's Secret po raz pierwszy zostanie mamą

30.09.2020 12:53

Elsa Hosk jest w ciąży. Modelka Victoria's Secret po raz pierwszy zostanie mamą. Radosną nowiną 31-letnia modelka pochwaliła się na Instagramie, publikując nagą, ciążową sesję na Instagramie.

Elsa Hosk
fot. Instagram.com/ Elsa Hosk

Elsa Hosk jest w ciąży. 31-modelka po raz pierwszy zostanie mamą, a szczęśliwą informacją postanowiła podzielić się z fanami na Instagramie. Zrobiła to, publikując nagą sesję ciążową. Piękna modelka zasłoniła intymne miejsce jedynie futrzanym płaszczem.

Gwiazda zdradziła na Instagramie, że jest bardzo podekscytowana nową rolą.

"Trzymałam mojego aniołka w tajemnicy przez jakiś czas. Jestem ogromnie podekscytowana i szczęśliwa, że jestem w ciąży i mogę zacząć nowy etap życia z mężczyzną moich marzeń. To już połowa drogi" - napisała Elsa Hosk.

Elsa Hosk jest w ciąży. Aniołek Victoria's Secret po raz pierwszy zostanie mamą

Mężczyzna marzeń Elsy to jej partner i ojciec dziecka -Tom Daly, z którym modelka związana jest od 2015 roku. Zakochani są na etapie szukania większego mieszkania dla 3-osobowej rodziny. Elsa postanowiła wystawić niedawno 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż za 3, 5 miliona dolarów.

Elsa Hosk znana jest głównie ze współpracy z Victoria's Secret. Na swoim koncie ma również okładki dla takich magazynów jak m.in. "Vogue", "Harper's Bazaar" oraz "Maxim".

W 2018 roku Elsa Hosk została wybrana do zaprezentowania Fantasy Bra podczas pokazu Victoria's Secret. Biustonosz, który miała na sobie Elsa Hosk wart jest milion dolarów. Wykonany jest z 2100 diamentów Swarovskiego.

Posłuchaj podcastu

loader

RadioZEt.pl