Zamknij

Elliot Page opublikował pierwsze zdjęcie po coming oucie. "Dziękuję wam z całego serca"

21.12.2020 16:21

Elliot Page niedawno ogłosił, że jest osobą transpłciową. Mimo że aktor zaskoczył wielu swoją decyzją, dostał mnóstwo wsparcia od fanów. Teraz pokazał pierwsze zdjęcie po coming oucie. "Dziękuję wam z całego serca" - napisał na Instagramie.

GEOFF ROBINS/ East News
fot. East News

Elliot Page na początku grudnia ogłosił w mediach społecznościowych, że jest transpłciowy.

"Zaimki, którymi teraz się posługuję to on/oni i nazywam się Elliot. Pisząc to, czuję się szczęśliwy, że dotarłem do tego miejsca w życiu"  - pisał Elliot Page na Instagramie.

Zobacz też: Transpłciowa modelka na okładce „Vogue'a" [ZDJĘCIA] 

Elliot Page opublikował nowe zdjęcie po coming oucie [FOTO]

Page dostał mnóstwo wsparcia nie tylko od swoich fanów, ale również od żony - Emmy Portner. Teraz aktor pokazał pierwsze selfie na Instagramie po  coming oucie.

"Dziękuję wam z całego serca. Wasza miłość i wsparcie są największym darem. Bądźcie bezpieczni, wspierajcie się. Do zobaczenia w 2021 roku! Buziaczki, Elliot" - napisał Page, dodając również  linki do profili organizacji wspierających osoby transpłciowe.

Pod postem posypało się mnóstwo wyrazów wsparcia od fanów. "Kochamy cię, Elliot",  "jesteśmy z ciebie dumni", "wysyłam dużo miłości" - pisali wielbiciele 33-letniego aktora.

Elliot Page urodził się jako kobieta. Otrzymał imię Ellen. Na swoim koncie ma mnóstwo ról, ale to kreacja w filmie "Juno" dała mu nominację do Oscara. 14 lutego 2014 roku Elliot, wtedy jeszcze będący kobietą oznajmił, że jest lesbijką, a w styczniu 2018 roku poślubił tancerkę Emmę Portner.  Kilka tygodni temu wydał oświadczenie, że jest osobą transpłciową. Poinformował też o zmianie imienia z Ellen na Elliot.

loader

RadioZet.pl