Obserwuj w Google News

Ella Bleu Travolta skończyła 21 lat. Dumny tato John Travolta pokazał piękne zdjęcie [FOTO]

2 min. czytania
08.04.2021 13:56
Zareaguj Reakcja

Ella Bleu Travolta skończyła 21 lat. Córka Johna Travolty i Kelly Preston obchodzi urodziny. Z tej okazji gwiazdor "Gorączki sobotniej nocy" pokazał w mediach społecznościowych piękne zdjęcie latorośli.

Ella Bleu Travolta
fot. Lies Angeles / SplashNews.com/East News

Ella Bleu Travolta ma już 21 lat. Córka gwiazdora "Gorączki sobotniej nocy" wyrosła na piękną kobietę. Słynny ojciec -  John Travolta postanowił uczcić urodziny córki, publikując piękną fotografię w mediach społecznościowych.

Zobacz też:  John Travolta uczcił urodziny zmarłej żony Kelly Preston. Zdjęcie chwyta za serce [FOTO]

 Ella Bleu Travolta skończyła 21 lat. John Travolta pokazał zdjęcie [FOTO]

"Szczęśliwych 21. urodzin dla najpiękniejszej, najmilszej istoty i artystki, jaką znam. Twój tato cię uwielbia" - napisał gwiazdor. Niewykluczone, że Ella pójdzie w ślady słynnych rodziców: Johna Travolty i zmarłej w ubiegłym roku na raka mamy Kelly Preston. Niedawno 21-latka wystąpiła razem z tatą w reklamie Super Bowl. Od dzieciństwa Ella Bleu uwielbiała być w centrum uwagi, występować oraz śpiewać i tańczyć.

"Odkąd byłam bardzo mała, uwielbiam występować, śpiewać, tańczyć i odgrywać przedstawienia w domu dla rodziny i przyjaciół" - opowiadała w wywiadach.

Gdy była małą dziewczynką, przygotowywała spektakle dla całej rodziny. Rodzice zauważyli jej potencjał i zdecydowali się zapisać córkę na lekcje aktorstwa. Ella ma na swoim koncie role w dwóch produkcjach. W 2009 roku zagrała w filmie "Stare wygi", a w 2019 roku w "The Poison Rose" razem z Johnem Travoltą.

Ella Bleu Travolta to owoc miłości aktora i jego żony Kelly Preston. Ukochana aktora zmarła 12 lipca 2020 roku po dwóch latach walki z rakiem piersi. Para, oprócz córki, doczekała się także dwóch synow - Jetta (chłopiec zmarł w 2009 roku) i Benjamina.