Zamknij

Ekipa Friza dla zabawy wysadziła w powietrze auto. Co na to internauci? [WIDEO]

08.07.2021 14:47

Ekipa Friza, czyli popularni wśród młodzieży youtuberzy z Karolem Wiśniewskim na czele pokazali kolejny filmik, który podbił serca fanów. Niektórych też podzielił. W ramach prezentu urodzinowego dla Wujka Łukiego Ekipa Friza załadowała samochód trotylem i sfilmowała eksplozję.

Ekipa Friza
fot. YouTube screen/ Karol Friz Wiśniewski

Ekipa Friza podbija serca młodych fanów. Lody, którym Ekipa użyczyła swojego wizerunku i nazwy znikały ze sklepowych półek niczym świeże bułeczki. Pozwoliło to jeszcze bardziej wzbogacić się youtuberom. Ekipa z Karolem Wiśniewskim na czele, zamieszcza kolejne treści, które biją rekordy popularności w sieci, ale również szokują.

Teraz, w ramach prezentu urodzinowego dla Wujka Łukiego Ekipa wysadziła w powietrze drogie auto.

Zobacz też: Youtuber Lord Kruszwil miał pobić 66-latka. Mężczyzna zmarł

Ekipa Friza dla zabawy wysadziła w powietrze auto. Co na to internauci?

"Podczas mojego pobytu w Stanach Wujas miał urodziny. Stwierdziliśmy z Ekipą, że kupimy mu prezent. W przypadku Wujasa dziwny, bo on nienawidzi Audi. No więc, jak się domyślacie, nie mogliśmy tak po prostu mu go dać - zapowiedział Friz.

W kolejnych minutach filmu nastąpiło wręczenie prezentu.

"W imieniu całej ekipy chcieliśmy ci złożyć najserdeczniejsze, trochę opóźnione, ale jednak, życzenia urodzinowe. Mamy tutaj dla ciebie prezent. Wydaje mi się, że to może być spełnienie twoich marzeń. Kupiliśmy ci Audi i za chwilę je wypie*dolisz w kosmos. Jest załadowane ładunkami wybuchowymi - 4 kilogramy trotylu i 100 litrów benzyny" - powiedzieli youtuberzy do zaskoczonego Wujasa.

Uchwycony został moment, jak auto wylatuje w powietrze. Pod wideo jak zawsze nie zabrakło wielu komentarzy, choć opinie internautów były podzielone.

"Bardzo lubię wasze filmy, ale content trochę robi się toxic, łamanie zakazów w Stanach gdy ten walczy z pożarami, czy wysadzanie auta w powietrze gdy już teraz ludzie nie wiedzą, co mają wyrabiać z pirotechniką nie tylko w sylwestra? Pamiętajcie, że w jakimś stopniu wychowujecie młode pokolenie", "Ekipa wysadza auto, bo to przecież takie funny popatrzeć na to przez pięć sekund, "Pomysł z Audi dość średni pod wieloma względami...", "Bogate dzieci się bawią w wysadzanie Audi", "Trochę to brak szacunku do pieniędzy", "Majątek dzięki dzieciom. Tak bywa" - piszą fani. 

Mają rację?

loader