Obserwuj w Google News

Egurrola ocenił nową obsadę "Mam talent". Co sądzi o Janie Klimencie?

2 min. czytania
02.07.2021 10:47
Zareaguj Reakcja

Agustin Egurrola postanowił ocenić zmiany w obsadzie "Mam talent". Wypowiedział się między innymi na temat Jana Klimenta, który zajął jego miejsce. Jak świeżo upieczony gwiazdor TVP ocenił kolegę?

Agustin Egurrola
fot. Pawel Wodzynski/East News

Agustin Egurrola to jeden z najpopularniejszych tancerzy i choreografów w Polsce, który doskonale odnalazł się także w roli osobowości telewizyjnej. Założyciel tanecznej grupy "Volt" doskonale odnalazł się w środowisku telewizyjnym, a popularność zawdzięcza między innymi roli jurora w "You Can Dance" oraz "Mam talent". Obdarzony poczuciem humoru, elokwentny i fachowy, zyskał szerokie grono oddanych fanów. Przez wiele lat kojarzony był ze stacją TVN, ale nie zamierzał ograniczać zawodowych horyzontów. Głośno mówiło się o jego przejściu do Telewizji Polskiej, które surowo oceniła Kinga Rusin.

Miejsce Egurroli w "Mam talent" zajął Jan Kliment, tancerz doskonale znany widzom "Tańca z gwiazdami". Wiele osób obawiało się, że ciężko będzie mu dorównać Agustinowi, który wyrobił sobie opinię i skradł serca widzów. Tymczasem sam choreograf uważa, że kolega poradzi sobie świetnie. W rozmowie z portalem Jastrząb Post mówił o Klimencie w samych superlatywach.

ZOBACZ TAKŻE:  Agustin Egurrola skomentował słowa Kingi Rusin dotyczące przejścia do TVP. Te słowa zaskakują

Agustin Egurrola ocenił zaangażowanie Jana Klimenta do "Mam talent"

Egurrola najwyraźniej mocno kibicuje Janowi Klimentowi i sądzi, że będzie bardzo dobrym jurorem kolejnej odsłony "Mam talent". Choreograf kibicuje programowi i ma nadzieję, że odniesie sukces na miarę poprzednich odsłon.

- Uwielbiam Janka Klimenta jest mega dobrym człowiekiem i będzie świetnym jurorem. Nie mogłem sobie wymarzyć lepszego jurora na moje miejsce. Trzymam za niego kciuki z całych sił i jestem przekonany, że to będzie świetna edycja - ocenił.

Agustin nie ukrywał, że od wielu lat przyjaźni się z Klimentem i nie ma wątpliwości, że poradzi sobie świetnie.

- Janek jest moim przyjacielem od wielu lat. W momencie jak się o tym dowiedziałem, naprawdę byłem szczęśliwy. I to fajnie, że on będzie właśnie tym jurorem - podsumował.