Zamknij

Edyta Pazura broni Cezarego Pazury w sprawie szczepień. "Czeka jak każdy obywatel na swoją kolej"

04.01.2021 11:39

Edyta Pazura odniosła się do kontrowersyjnej afery dotyczącej szczepień z udziałem celebrytów. Wśród kilkunastu gwiazd zaszczepić się miał ponoć Cezary Pazura. Żona aktora stanowczo zdementowała te doniesienia. W instagramowym wpisie nie zabrakło ostrych słów.

Cezary Pazura i Edyta Pazura
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Edyta Pazura postanowiła stanąć w obronie męża - Cezarego Pazury, który jak podał magazyn "Viva!" również miał przyjąć dawkę szczepionki przeciw koronawirusowi poza kolejnością. Edyta Pazura na swoim Instagramie stanowczo zaprzeczyła, jakoby jej mąż zaszczepił się.

Zobacz też: Cezary Pazura pokazał urocze zdjęcie z synem. "Moja duma, mój dziedzic" [FOTO] 

Edyta Pazura broni Cezarego Pazury w sprawie szczepień: "Czeka jak każdy obywatel na swoją kolej"

Ukochana aktora potwierdziła, że Cezary jest ambasadorem akcji zachęcającej do szczepień, jednak jej organizatorem nie jest Warszawski Uniwersytet Medyczny, który informował o puli dodatkowych szczepionek dla m.in. osób ze świata kultury.

"Przez całą niedzielę odpowiadam bardzo szczerze na pytania dziennikarzy, którzy co chwila wydzwaniali. Jak widać, nie dotarło… Cezary Pazura jest ambasadorem oficjalnej akcji informacyjnej "Szczepimy się", której organizatorem nie jest WUM. Cezary nie został zaszczepiony na COVID-19 i czeka jak każdy obywatel na swoją kolej. Najbardziej zaskakujące jest to, że tego nadużycia dopuściła się Viva, z którą współpracowaliśmy kilka tygodni temu przy sesji zdjęciowej. Dalszy komentarz jest zbędny"  - napisała Edyta Pazura.

Cezary Pazura również odniósł się do nieprawdziwych informacji. Na Insta Stories podkreślił, że nie został zaszczepiony i zrobi to, gdy przyjdzie jego kolej.

W miniony weekend media żyły głównie jednym tematem. Poza kolejnością zaszczepionych zostało 18 osób ze świata filmu i kultury, m.in. Krystyna Janda, Andrzej Seweryn, Maria Seweryn, Magda Umer oraz Wiktor Zborowski. Zachowanie gwiazd spotkało się z ogromną krytyką ze strony m.in. polityków oraz dziennikarzy.

loader

RadioZet.pl