Zamknij

Edyta Herbuś żegna Dawida Ozdobę. Były partner odezwał się do niej niedługo przed śmiercią

04.10.2022 15:35

Edyta Herbuś i Dawid Ozdoba swego czasu tworzyli jedną z popularniejszych par show-biznesu. Tancerka pożegnała byłego partnera. Co powiedziała?

Herbuś Ozdoba
fot. Wojciech Olkusnik/East News, Screen YouTube (@Lucky Crowne)

Dawid Ozdoba do świata mediów wkroczył, gdy wystąpił w reality-show Amazonki. Następnie celebryta skupił się na rozwoju działalności jego grupy tanecznej Bad Boys. Pracował też jako trener personalny i prowadził kanał na You Tube. Najwięcej rozgłosu przyniósł mu jednak medialny związek ze znaną z „Tańca z GwiazdamiEdytą Herbuś. Mimo że para nie przetrwała próby czasu, Herbuś zdecydowała się pożegnać zmarłego byłego partnera.

Edyta Herbuś o śmierci Dawida Ozdoby: „życzyłam, żeby sobie poukładał dobre życie”

W rozmowie z Plejadą tancerka skomentowała śmierć Ozdoby.

- To dla mnie bardzo smutna wiadomość. Ostatnią rozmowę, którą przeprowadziliśmy, to była rozmowa SMS-owa kilka tygodni temu. Dawid napisał do mnie, przepraszając mnie, mówił o tym, że jest właśnie w terapii, że mu zależy na tym, żebym mu wybaczyła, żeby nie zostało już między nami żalu i szczerze mówiąc, bardzo miałam nadzieję i tego mu właśnie życzyłam, żeby sobie poukładał dobre życie i żeby był szczęśliwy. Miałam nadzieję, że tak się stanie. Cieszyłam się, że pracuje nad sobą. Bardzo jest mi przykro, że tak się sytuacja potoczyła. Przesyłam kondolencje rodzinie i bliskim – powiedziała.

Edyta przyznała też, że nie zamierza opłakiwać byłego partnera, publikując wpis w mediach społecznościowych. Pożegna się z nim za pomocą modlitwy.

- To jest dla mnie tego rodzaju pożegnanie, które na pewno nie odbywa się za pośrednictwem mediów. Jeżeli taka potrzeba w moim sercu się urodzi, to na pewno będzie to modlitwa, a nie medialna deklaracja – podkreśliła tancerka.