Obserwuj w Google News

Edyta Górniak znów zakochana? Pokazała tajemniczy liścik. „Kocham”

2 min. czytania
04.07.2022 18:35
Zareaguj Reakcja

Edyta Górniak od dłuższego czasu jest singielką. Czyżby jednak w jej życiu znów pojawił się ktoś ważny? Gwiazda pokazała tajemniczy liścik z pięknym wyznaniem.

Edyta Górniak
fot. Instagram/edytagorniak/screen

Edyta Górniak od dawna nie miała szczęścia w miłości. Jej dotychczasowe związki dość szybko się kończyły, o czym diwa zwykle informowała swoich fanów. Żadne z rozstań nie było dla niej łatwe i przynosiło jej głębokie refleksje o relacjach między ludźmi. Niedawno gwiazda pochwaliła się bukietem od tajemniczego adoratora. Czyżby znowu była zakochana?

Edyta Górniak jest od wielu lat jedną z najbardziej znanych polskich artystek. Dzięki swojemu występowi na Eurowizji zyskała olbrzymie grono fanów. Niestety, sława może mieć także swoje złe strony, a jedną z nich jest bycie na świeczniku. Od kiedy Edyta stała się znana, wszystkie jej związki z mężczyznami były uważnie śledzone przez media, a uwadze nie uchodziły także rozstania.

W gronie byłych oficjalnych partnerów piosenkarki są Dariusz Kordek, Piotr Kraśko, Piotr Gembarowski, Robert Kozyra, Dariusz Krupa, który przez kilka lat był jej mężem, Piotr Schramm, a także amerykański aktor William McKinney oraz kierowca rajdowy Mateusz Zalewski.

Zobacz także: Sebastian Fabijański jest zastraszany przez Rafalalę? Wydał oświadczenie. „Przepraszam swoich bliskich”

Edyta Górniak znów zakochana? Pokazała tajemniczy liścik. „Kocham”

Choć Edyta Górniak nie mówiła swoim fanom zbyt wiele na temat związków, to wiadomo, że ten ostatni szczególnie mocno przeżyła. Ujawniła, że z rajdowcem zaszła w ciążę, ale poroniła. Z wielu jej wpisów w sieci można wnioskować, że diwa nie chce już myśleć o związkach z mężczyznami, choć jej fani często piszą, że ich idolka zasługuje na udany związek i mężczyznę, który otoczy ją troską i miłością, na jaką diwa zasługuje. Czyżby w krajobrazie związkowym Edyty coś się zmieniło i ktoś pojawił się na horyzoncie? Niektórzy fani są o tym przekonani po tym, jak gwiazda pokazała w sieci bukiet kwiatów od tajemniczego adoratora. Do kwiatów dołączono liścik o wymownej treści:

Dzięki Tobie wiem, jak piękne może być życie. Dziękuję, że jesteś i dzięki temu świat jest lepszy. Kocham. Pięknego dnia – można przeczytać.

Co ciekawe, miłości poświęcony jest także najnowszy wpis Edyty na Instagramie.

Kiedy ktoś Cię Kocha - Ciebie, nie korzyści, które przy Tobie zyskuje, to w naturalny sposób, bez pretensji, żalu i wymuszania na Tobie poczucia winy - będzie dla Ciebie szczęśliwy - zauważa diwa.

Czy to oznacza, że w życiu Edyty Górniak znowu pojawił się ktoś ważny? Tego nie wiemy, bo artystka nie zdradza nic więcej. Możemy być jednak pewni, że jeśli coś dzieje się w sercu gwiazdy, to z czasem najpewniej o tym poinformuje.

Edyta Górniak
fot. Instagram/edytagorniak/screen