Zamknij

Edyta Górniak opuściła kwarantannę. Pokazała zdjęcie z powrotu do domu

Patrycja Chudolińska
07.04.2020 15:01

Edyta Górniak wyszła na zewnątrz po dwóch tygodniach obowiązkowej kwarantanny. Gwiazda w końcu mogła wrócić do domu i zobaczyć się z synem.

Edyta Górniak
fot. Jan Bielecki/East News

Edyta Górniak zmuszona była ostatnie dwa tygodnie przebywać w odosobnieniu. Gwiazda powróciła niedawno ze Stanów Zjednoczonych, a w związku z obecną sytuacją została objęta przymusową kwarantanną domową. Swoimi wrażeniami dzieliła się m.in. na Instagramie. Wokalistka przez decyzję władz została odcięta od swojego syna, Allana, który pod koniec marca świętował urodziny.

- Szczęście Moje, nic na Świecie nie daje mi większej dumy niż Ty. Jesteś moją motywacją, obrońcą, nadzieją i przetrwaniem. Miłością mojego życia. Kończysz dziś 16 lat... Świeczki na Twoim torcie zdmuchniemy razem za kilka dni... Jestem przy Tobie - napisała stęskniona mama.

Edyta Górniak zakończyła kwarantannę

W końcu po upłynięciu 14 dni gwiazda mogła wyjść na zewnątrz i ruszyć z Trójmiasta do Warszawy, gdzie przebywa jej syn. Edyta Górniak opublikowała zdjęcie z podróży. Widać, że jest szczęśliwa z powodu zakończenia izolacji.

- Słońce, muzyka i już, nareszcie do domu - dodała w opisie.

W związku z epidemią w Polsce gwiazda wciąż nie będzie mogła zbyt często opuszczać domu. Z pewnością jednak czas spędzony z synem będzie dla niej łatwiejszy niż samotna kwarantanna.

RadioZET.pl/PCh