Zamknij

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski: pierwsze wspólne zdjęcie oficjalnie potwierdza ich związek

Redakcja
01.08.2018 11:57

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski są oficjalnie razem. Gwiazda opublikowała ich wspólną fotkę, która jest potwierdzeniem tego, o czym media plotkowały od dawna.

Edyta Górniak
fot. Instagram

Choć o nowym związku Edyty Górniak mówi się już od pewnego czasu, to jednak do tej pory gwiazda nie chciała tego oficjalnie komentować ani nic potwierdzać. Wreszcie nie wytrzymała i dała upust swojej radości. Gwiazda zamieściła na Instastories zdjęcie z ukochanym Mateuszem Zalewskim – o 12 lat młodszym od niej kierowcą rajdowym. Choć sama Górniak nie jest na fotce bardzo widoczna, to jednak jej gest i poza Zalewskiego pokazują istniejącą między nimi zażyłość. Do tego prosty i wymowny komentarz: „Razem”.

1
fot.

Przypomnijmy, że pierwsze pogłoski o tym, że Edyta Górniak znów jest z kimś związana, pojawiły się na początku lata 2018. Piosenkarka jeszcze jakiś czas temu związana była z 35-letnim Irlandczykiem Williamem. Choć były nawet ślubne plany (mimo kilkumiesięcznego stażu), to jednak jesienią 2017 roku para niespodziewanie się rozstała. Edyta bardzo to rozstanie przeżyła. Ze smutku nagrała wtedy nawet własną wersję piosenki Chrisa Isaaka „Wicked games”, opowiadającego o toksycznym uczuciu. W jednym ze wpisów na Instagramie zwróciła się też do Boga, by nie zsyłał jej więcej miłości i mężczyzny. „Nigdy więcej zaufania. Skończyłam z tym” – napisała.

Jak widać jednak, w jej życiu wiele się zmieniło i znów postanowiła komuś zaufać.

RadioZET.pl/SA