Obserwuj w Google News

Edward Miszczak odpowiedział Małgorzacie Rozenek. Spełni jej marzenie?

Anna Skalik
2 min. czytania
16.03.2022 21:59
Zareaguj Reakcja

Edward Miszczak zabrał głos w sprawie marzenia Małgorzaty Rozenek, jakie gwiazda ujawniła w niedawnej rozmowie z Kubą Wojewódzkim. Chodzi o prowadzenie "Dzień dobry TVN". Co na to dyrektor programowy TVN?

Edward Miszczak/Małgorzata Rozenek
fot. Wojciech Olszanka/East News/Instagram/Małgorzata Rozenek/screen

Małgorzata Rozenek jest jedną z największych obecnie gwiazd, związanych ze stacją TVN. Programy z jej udziałem przyciągają olbrzymią uwagę, podobnie jak wszelka aktywność gwiazdy w social mediach. Przez długi czas Rozenek była skonfliktowana z inną ważną osobą w stacji: Kubą Wojewódzkim, czego podłożem były komentarze "Perfekcyjnej", na temat byłej partnerki dziennikarza, Renaty Kaczoruk. Ku zaskoczeniu wszystkich w ostatnich dniach doszło do wielkiego pojednania Rozenek i Wojewódzkiego. Nikt się nie spodziewał, że "Król TVN" postanowi przeprosić "Perfekcyjną" za swoje mocne słowa.

Zobacz także: Karolina Korwin-Piotrowska ujawnia szokujące sceny na planie "Top Model". "Próbowano mnie pobić"

Edward Miszczak komentuje pomysł Małgorzaty Rozenek

W tym samym programie, kiedy Wojewódzki przeprosił Rozenek, ona odwdzięczyła się całkowitą szczerością podczas rozmowy. Zdecydowała się nawet ujawnić swoje wielkie - i jak dotąd niespełnione - marzenie o zostaniu prowadzącą "Dzień dobry TVN". Jak stwierdziła, chodzi z tym pomysłem za Edwardem Miszczakiem od początku pracy w telewizji, ale jak dotąd bezskutecznie.

Redakcja poleca

Na odpowiedź dyrektora programowego TVN nie trzeba było długo czekać. Była ona jednak dość lakoniczna i raczej niewskazująca na to, by Edward Miszczak w ogóle brał coś takiego pod uwagę. W rozmowie z "Faktem" przyznał krótko: Nie słyszałem o tym pomyśle, no ale każdy ma jakieś wizje siebie. Teraz najbardziej zajmuje mnie organizowanie koncertu dla Ukrainy - uciął.

Czy Małgorzata Rozenek spełni swoje marzenie? Na odpowiedź z pewnością przyjdzie nam poczekać. Widzisz ją w roli prowadzącej "DD TVN"?

gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS