Zamknij

Dziennikarz TVN24 zaliczył wpadkę. Reakcja kolegi w studiu rozłożyła internautów na łopatki [WIDEO]

28.08.2022 13:20

Dziennikarz TVN24 zaliczył dość zabawną wpadkę na wizji. Kolega w studiu prawie nie dał niczego po sobie poznać, oprócz zaprezentowania pewnego gadżetu. Internauci chwalą dystans obu gwiazd stacji.

TVN24 wpadka
fot. screen Twitter RadomirWit

Dziennikarz TVN24, Radomir Wit, zaliczył wpadkę na wizji. Wejścia na żywo rządzą się swoimi prawami i nie zawsze wszystko może pójść perfekcyjnie. Nagranie z jego udziałem oraz reakcją Roberta Kantereita robi już furorę w sieci.

Zobacz także: Wpadka w "Dzień Dobry TVN". Tak Filip Chajzer zareagował na sytuację [FOTO]

Dziennikarz TVN24 zaliczył wpadkę na wizji

Radomir Wit miał zaplanowane wejście na żywo, aby opowiedzieć o projekcie Campus Polska Przyszłości. Ze studia witał się z nim Robert Kantereit i od razu zauważył, że coś jest nie tak.

Radomir Wit nie zdjął okularów przeciwsłonecznych. Kolega w studiu szybko wychwycił to zapominalstwo i sam założył gadżet na nos. Wszystko wyglądało dość humorystycznie, a dziennikarz odniósł się do wpadki w mediach społecznościowych.

- Gdy zapomnisz przed wejściem zdjąć okulary, a redakcyjny kolega postanowi się z Tobą solidaryzować. Dobrego dnia! - napisał Radomir Wit na Twitterze. Filmik z wpadki został też opublikowany na TikToku. Padło również zdanie, które rozśmieszyło internautów, a które dziennikarz w jednym z komentarzy skwitował emotką twarzy płaczącej ze śmiechu.

- Jest dużo młodych ludzi, więc… Jest dużo młodych ludzi właściwie – mówił dziennikarz.

- Uwielbiam, żadnego sztywniactwa i kija w tyłkach – skomentował internauta.

- Można liczyć na kolegów z pracy, to na pewno – skwitowała inna osoba.

loader
Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS