Obserwuj w Google News

Dziennikarka TVP wsparła WOŚP i pochwaliła się w sieci. Wywołała burzę

2 min. czytania
31.01.2022 22:36
Zareaguj Reakcja

Karolina Pajączkowska, dziennikarka związana z TVP Info, wsparła WOŚP i pochwaliła się tym w sieci. Wywołała burzę. Wielu internautów pochwaliło jej zaangażowanie. Pojawiły się też obawy o jej dalszy los u publicznego nadawcy.

Karolina Pajączkowska
fot. Instagram.Karolina Pajączkowska.screen

Karolina Pajączkowska to dziennikarka, która już od pewnego czasu związana jest z TVP Info. Wcześniej pracowała w mediach prywatnych, a nawet próbowała swoich sił w programie "Top Model". Wygląda na to, że świetnie czuje się w roli prezenterki kanału publicznej telewizji, czym chwali się w swoich mediach społecznościowych. Jest tam coraz bardziej aktywna i stale przybywa jej nowych fanów. Obecnie Pajączkowską obserwuje już ponad 36 tysięcy osób, ale po tym, co dziennikarka zrobiła przy okazji niedawnego finału WOŚP, prawdopodobnie jeszcze ich przybędzie.

Co takiego zrobiła Karolina Pajączkowska? Na Instagramie pokazała wiadomość od banku, potwierdzającą przelanie środków na konto WOŚP.

Zobacz także: Jacek Kawalec zmiażdżony za występ z Budką Suflera. "Dramat jakiś"

Karolina Pajączkowska z TVP Info wsparła WOŚP. Fani drżą o jej pracę

Choć Pajączkowska wcale nie informowała, jaką sumą wsparła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, to jednak wcale nie to było najistotniejsze, a już sam fakt, że pochwaliła się tym w sieci. Zdaniem wielu internautów pozycja prezenterki w publicznej TVP jest zagrożona. Wiele osób przypomniało kuriozalną sytuację sprzed roku, kiedy pogodynka w jednym z lokalnych oddziałów TVP podczas programu miała na sobie serduszko WOŚP. Wkrótce zakończyła pracę w stacji i mimo iż oficjalnie powodem zniknięcia prezenterki było zakończenie umowy, to jednak komentujący są przekonani, że chodziło właśnie o symbol Orkiestry.

Redakcja poleca

Wiele osób, widząc post Pajączkowskiej, zaczęło pytać, czy dobrze przemyślała swoją aktywność internetową i czy nie obawia się zwolnienia. Dziennikarka udostępniła nawet na InstaStory pytanie od serwisu Plejada, w którym padają podobne pytania i prośby o komentarz w tej sprawie. Prezenterka TVP Info krótko ucięła temat: apeluję do kolegów dziennikarzy o zaprzestanie szukania sensacji.

Na jej Instagramie pojawiły się także informacje o tym, że pieniądze na różne cele wpłaca przez cały rok, a o wsparcie różnych inicjatyw niejednokrotnie apelowała nawet za pośrednictwem TVP Info.

Jak widać, Pajączkowska ani trochę nie obawia się swojej posady w TVP.

Nagi instynkt - Sharon Stone - kadr z filmu
10 Zobacz galerię
fot. Cover Images/EAST NEWS