Obserwuj w Google News

Dziennikarka TVN już wkrótce poślubi partnerkę. Nie kryje szczęścia. „Latamy nad ziemią”

2 min. czytania
25.07.2022 14:15
Zareaguj Reakcja

Ponad miesiąc temu Marta Warchoł i jej partnerka zaręczyły się. Teraz dziennikarka TVN zachwala stan narzeczeński.

Marta Warchoł
fot. Instagram/@marta.warhol/screen

Ponad rok temu Marta Warchoł, dziennikarka związana z TVN, przyznała, że ona i producentka „Faktów” – Iwona Widomska – są razem. Coming out spotkał się z wieloma komentarzami w sieci. Wielu internautów wspiera związek, a na Instagramie Warchoł chętnie pokazuje zdjęcia, na których pozuje razem z ukochaną.

Jakiś czas temu dziennikarka przekazała, że zaręczyła się z partnerką i panie planują ślub. Love is love – napisała wtedy na Instagramie, prezentując pierścionek zaręczynowy. Teraz Marta Warchoł zachwala stan narzeczeński.

Zobacz także: Krzysztof Ibisz skomentował wypadek syna. „Czeka go rehabilitacja”

Marta Warchoł z TVN wkrótce poślubi partnerkę. Teraz zachwala narzeczeństwo

Do zaręczyn doszło 22 czerwca a oświadczyła się partnerka Marty Warchoł. Jak dowiadujemy się z mediów społecznościowych, relacja zakochanych od tamtej pory tylko się poprawiły, a one ani razu się nie pokłóciły. Podobno latamy pięć centymetrów nad ziemią – zauważa dziennikarka TVN.

Redakcja poleca

Dlaczego nikt, nigdy nie powiedział mi, że narzeczeństwo to taki wspaniały stan?! Minął ponad miesiąc od kiedy Iwonka mi się oświadczyła. Od tego dnia wszystko wydaje się być lepsze, każda spędzona razem chwila cenniejsza, a wspólne życie nabrało nowego koloru… resztę zostawię dla siebie. Dodam tylko, że od 22.06 ani razu się nie pokłóciłyśmy. Polecam ten stan – zachwala dziennikarka.

Pod tym wpisem pojawiło się mnóstwo wspierających komentarzy. Kilka słów od siebie dodał także Krzysztof Śmiszek - prawnik, polityk i działacz na rzecz mniejszości, a prywatnie wieloletni partner Roberta Biedronia.

Z każdym miesiącem będzie jeszcze lepiej! - napisał.