Zamknij

Dzień Dobry TVN: polska aktorka miażdży Dudę na żywo. „Prezydent Dudek”

10.01.2022 17:08

Zaskakująca sytuacja w „Dzień Dobry TVN”. Widzowie usłyszeli dość zabawną wypowiedź odnośnie prezydentury i samej osoby Andrzeja Dudy. Za niecodzienną sytuacją stała Dorota Stalińska, która 8 stycznia zagościła w studiu z okazji premiery najnowszej produkcji „Kogel Mogel 4”.

Dorota Stalińska Andrzej Duda
fot. TRICOLORS/East News, Karolina Adamska/East News

Wraz z Dorotą Stalińską do studia „Dzień Dobry TVN” zagościła także Joanna Jarmołowicz, która w „Koglu Moglu 4” wcieliła się w postać policjantki Iwony Ząb. Chyba nikt nie spodziewał się, że podczas „śniadaniówki” pojawi się wątek Andrzeja Dudy i to w wymiarze komediowym.

Dzień Dobry TVN. Dorota Stalińska wyśmiała Andrzeja Dudę

Dorota Stalińska w najnowszej produkcji Anny Wieczur-Bluszcz wcieliła się w rolę matki Marleny Wolańskiej. Ilona Łepkowska przyznała, że aktorka oczarowała ją występem na castingu: zrobiła szpagat oraz wypowiedziała polsko-angielską kwestię z szybkością karabinu maszynowego.

Nie da się ukryć, że Dorota Stalińska dała prawdziwe show. Tak samo było 8 stycznia na antenie „Dzień Dobry TVN”. Prowadzący poprosili aktorkę, aby wcieliła się na chwilę w swoją filmową bohaterkę i zapowiedziała serwis informacyjny.

- A wy tu w Polsce też macie news? News, że taka wiadomość? A wasz prezydent to jest ten Dudek? - zaczęła mówić Dorota Stalińska z wyraźnym amerykańskim akcentem.

- Prezydent Dudek, tak? On coś podpisał? Bo go zmusili? Nie, nie zmusili? Sam podpisał? - w dalszym ciągu dziwiła się aktorka, naśladując filmową matkę Marlenki Wolańskiej.

Po tej chwili rozbawienia program śniadaniowy był kontynuowany, nikt też nie przerwał wypowiedzi Doroty Stalińskiej. Nie da się ukryć, że jest niezastąpiona jeśli chodzi o komediowy, amerykański akcent.

loader
Polskie gwiazdy 50+ w bikini
16 Zobacz galerię
fot. Instagram/Facebook