Obserwuj w Google News

„Dzień Dobry TVN”: Skórzyński kręci Rozenek: „On takie rzeczy właśnie robi ze mną” [WIDEO]

2 min. czytania
22.09.2022 15:40
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Rozenek-Majdan wciąż walczy o sympatię widzów „Dzień Dobry TVN”. Tymczasem Krzysztof Skórzyński postanowił zażartować z koleżanki podczas programu na żywo. Zakręcona Małgosia miała przed sobą nie lada wyzwanie.

Rozenek Skórzyński
fot. East News

Małgorzata Rozenek-Majdan mierzy się ostatnio z falą nieprzychylnych komentarzy dotyczących jej występów w „ Dzień Dobry TVN”. Gwiazda podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie. Postanowiła wyeliminować pewne zachowanie, które bardzo denerwowało widzów i zapisała się do logopedy. Gwieździe TVN nie można więc odmówić determinacji w dążeniu do perfekcji.

Ostatnio widzowie „DDTVN” mogli zobaczyć, jak Rozenek radzi sobie z prowadzeniem programu na żywo w ekstremalnych warunkach. Krzysztof Skórzyński postanowił zażartować ze współprowadzącej i postawił przed nią trudne dziennikarskie zadanie.

Redakcja poleca

Zakręcona Rozenek w „Dzień Dobry TVN”: „Krzysztof, trochę przesadzasz”

W programie TVN został niedawno ogłoszony casting na prezentera pogody. Potencjalni kandydaci muszą mierzyć się często z zaskakującymi zadaniami wymyślonymi przez produkcję. Filip Chajzer zabrał uczestników castingu do wrotkarni, gdzie musieli oni zaprezentować prognozę pogody, jeżdżąc na rolkach i pokonując różne przeszkody. Następnie kamery przeniosły się do studia, gdzie z podobnym zadaniem, w ramach żartu, miała zmierzyć się Małgorzata.

Rozenek zasiadła na fotelu na kółkach, a Skórzyński zaserwował jej przejażdżkę po studiu „DDTVN”, kręcąc krzesłem z radością. Małgorzacie pomimo problemów udało się zapowiedzieć kolejny materiał programu.

- Krzysztof, trochę przesadzasz (…) On takie rzeczy właśnie robi ze mną – wtrącała do zaplanowanej wypowiedzi gwiazda.

Zanim widzowie ujrzeli na ekranach zapowiadanego przez Rozenek Roberta Stockingera, Małgosia prawie spadła z krzesła.

- Tak wyglądał casting na prowadzącą „Dzień Dobry TVN” – podsumowała.