Zamknij

Wellman i Krupińska wrócą na antenę? Ujawniono, czy się pojawią w "Dzień Dobry TVN"

19.10.2022 16:23

Zmiany personalne w "Dzień Dobry TVN" nie przestają zaskakiwać widzów. W jednym z ostatnich wydań skomentowano nieobecność Pauliny Krupińskiej i Doroty Wellman. Jaka jest ich przyszłość w programie?

Dorota Wellman i Paulina Krupińska
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Wellman i Krupińska wrócą na antenę? Nieobecność obu pań w popularnym programie śniadaniowym martwi widzów. Jak podaje portal teleshow.wp.pl - ujawniono, dlaczego nie występują w "Dzień Dobry TVN".

Zobacz także: Małgorzata Rozenek ćwiczy pilates w „DD TVN”. Internauci nie mają litości

"Dzień Dobry TVN": Paulina Krupińska i Dorota Wellman wrócą na antenę?

"Dzień Dobry TVN" od września 2022 roku prowadzi sześć duetów: Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer oraz Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński

Jak zauważyli widzowie, w ostatnich tygodniach bardzo rzadko na antenie można było zobaczyć Paulinę Krupińska i Dorotę Wellman, które zastępowała Anna Kalczyńska. Fani programi "Dzień Dobry TVN" domagali się wyjaśnień. Sprawę skomentował Mateusz Hładki, reporter "Dzień Dobry TVN".

Dorota Wellman wraca już w przyszłym tygodniu (czyli w dniach 24-18.10 - przyp.red.). Dorota musiała podreperować trochę zdrowie. Ma prawo do wolnego, nic złego się nie działo - skomentował.

Co ciekawe, reporter nie zdradził powodu nieobecności Pauliny Krupińskiej, dodał jednak, że i ona powróci na antenę "Dzień Dobry TVN". Nie podano jednak dokładnej daty. Wiele wskazuje na to, że widzowie nie muszą się martwić, a dziennikarki nie zakończyły współpracy z TVN.

"Dzień Dobry TVN": kiedy oglądać?

Program "Dzień Dobry TVN" można oglądać od poniedziałku do niedzieli od godziny 9.00 na antenie TVN.

loader

Zobacz także: Dorota Wellman zniknęła z „Dzień dobry TVN”. Jest komentarz stacji

RadioZET.pl/teleshow.wp.pl

Jerzy Stuhr / Borys Szyc / Joanna Liszowska
11 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News / Artur Zawadzki/REPORTER / TRICOLORS/East News