Zamknij

Dzień Dobry TVN: Małgorzata Ohme boi się Doroty Wellman? Opowiedziała o pracy na planie. "Miałam tremę"

16.09.2022 14:27

Małgorzata Ohme w wywiadzie opowiedziała o kulisach pracy na planie "Dzień Dobry TVN". Dziennikarka nie ukrywała, że czuje respekt przed Dorotą Wellman. Jak współpracuje jej się z ekranową partnerką Marcina Prokopa?

Małgorzata Ohme / Dorota Wellman
fot. screen: Instagram @gosiaohme / YouTube W MOIM STYLU Magda Mołek

Małgorzata Ohme dołączyła do ekipy prowadzących "Dzień Dobry TVN" w 2019 roku, a wcześniej mogliśmy ją oglądać między innymi w reality show "Big Brother". Dziennikarka i psycholożka zyskała sympatię widzów śniadaniówki, jej duet z Filipem Chajzerem uznawany jest za jeden z najlepszych. Ohme nie ustrzegła się kilku zabawnych wpadek, o których opowiadała w rozmowie z portalem "Newseria Lifestyle".

- W drugim wydaniu się pomyliłam, mówiąc, że: „to dzisiaj jeszcze pozostaje nam 20 minet” zamiast 20 minut. No i tak się zaczęła era moich różnych pomyłek. Ale pomyłki są i będą, bo tak, jak zawsze mówił nasz dyrektor – wszystkim się wydaje, że potrafią poprowadzić ten program, że on jest łatwy i mnie też się tak wydawało, jak przychodziłam do „Dzień Dobry TVN”. I nie mówię, że to jest niemożliwe, bo myślę, że wiele osób poradziłoby sobie z takim zadaniem - stwierdziła.

Dzień Dobry TVN: Małgorzata Ohme o współpracy z Dorotą Wellman. Boi się koleżanki z planu?

Bez wątpienia jedną z największych gwiazd "Dzień Dobry TVN" jest Dorota Wellman. Doświadczona i charakterna dziennikarka podbiła serca widzów w parze z nieobliczalnym Marcinem Prokopem. Małgorzata Ohme nie ukrywała w wywiadzie, że starsza koleżanka budzi w niej zawodowy szacunek. Dlatego, kiedy miała poprowadzić z nią jeden z odcinków, czuła stres.

- Jak ostatnio prowadziłam z Dorotą, to wydawca mówił, że to jest moje najgrzeczniejsze wydanie ze wszystkich, byłam wtedy najspokojniejsza. Miałam bowiem takie poczucie, że jestem koło osoby, która jest absolutnie profesjonalistką, która robi to od 20 lat, więc miałam tremę. Ale jak normalnie prowadzę z Filipem, to w ogóle nie czuję już stresu - cytuje jej słowa "Super Express".

Doświadczenie i luz, który niewątpliwie posiada Wellman, jest niezwykle ważny. Ohme nie ukrywała, że prowadzenie śniadaniowego formatu jest trudniejsze i bardziej stresujące, niż wydaje się wielu widzom.

- To nie jest tylko kwestia przygotowania i ubrania się do programu, ale to jest kwestia tysiąca szczegółów, które muszą w jednym momencie zagrać – to, czy jesteś wyspana i wypoczęta, czy twój mózg pracuje na najwyższych obrotach, czy masz dobry nastrój, bo widzowie widzą wszystko, wyłapują te mikrosekundy naszego niezadowolenia, złości sobie tam okazywanej czy znudzenia. Przez 3,5 godziny serwujesz ludziom całą swoją przeszłość wypisaną na twarzy, całe swoje usposobienie, postawę, osobowość plus wiedzę, którą masz - podsumowała.

Małgorzata podobnie jak Dorota posiada grono oddanych wielbicieli i z pewnością nie ma powodu do zawodowych kompleksów.