Obserwuj w Google News

Dzień Dobry TVN: Duże zmiany w programie. Stacja odpowiada na skargi widzów

2 min. czytania
14.07.2021 16:30
Zareaguj Reakcja

"Dzień Dobry TVN" szykuje kolejne duże zmiany. Okazuje się, że producenci programu zwrócili uwagę na krytyczne komentarze widzów i wyciągnęli z nich ważne wnioski. Fani programu śniadaniowego z radością zareagowali na ostatnią zapowiedź.

Dzień Dobry TVN
fot. TRICOLORS/East News

"Dzień Dobry TVN" to jeden z najchętniej oglądanych programów śniadaniowych w Polsce. Ostatnio produkcja zmierzyła się jednak z poważną krytyką ze strony widzów. Jak co roku ogłoszono, że w okresie wakacyjnym "Dzień Dobry TVN" zmienia się w "Dzień Dobry Wakacje" i będzie emitowane jedynie w weekendy. Choć zwykle zmiana następowała z końcem roku szkolnego, tym razem została wprowadzona trochę wcześniej, bo już 18 czerwca.

Widzowie z niezadowoleniem przyjęli wiadomość o zmianach. Na profilach "Dzień Dobry TVN" w mediach społecznościowych pojawiło się wiele krytycznych komentarzy i uwag. Fani śniadaniówek podkreślali, że największa konkurencja "DDTVN", czyli "Pytanie na śniadanie" w TVP, nie ma wakacyjnej przerwy i nadaje swój program także w tygodniu. "Słabo. A konkurencja nie ma wakacji [...] Proszę się zastanowić na przyszłe wakacje" - sugerowali internauci.

Zobacz także:  Andrzej Polan walczy z depresją. Kucharz z "Dzień dobry TVN" opowiedział o swoim zdrowiu

Dzień Dobry TVN: Nastąpią zmiany w programie

Okazuje się, że stacja wzięła do serca skargi widzów. Producentka formatu Ewa Baj przyznała, że posłuchano głosu widzów i zdecydowano o nadawaniu "Dzień Dobry TVN" od poniedziałku do piątku także w wakacje. Zmiany zostaną wprowadzone już w sierpniu.

- Wiemy, jak ważny jest dla naszych widzów program, z którym spędzają każdy poranek, dlatego powracamy do codziennych wydań. Skupimy się na najważniejszych tematach związanych z sezonem wakacyjnym, ale będziemy również kontynuować te projekty, które spotykają się z wyjątkowo pozytywnym odzewem ze strony naszych widzów - przekazała producentka.

Zmiana została ogłoszona także w mediach społecznościowych.

- Mamy dla was ważne ogłoszenie. Od 2 sierpnia widzimy się z wami codziennie rano w "Dzień Dobry Wakacje" - przekazano na profilu instagramowym programu, co spotkało się z bardzo pozytywną reakcją fanów.