Obserwuj w Google News

Dramat gwiazdy reality show. Nie żyje jej nowo narodzona córeczka

1 min. czytania
11.07.2022 16:00
Zareaguj Reakcja

Lauren Goodger, brytyjska gwiazda reality show "He Only Way Is Essex", przeżywa koszmarne chwile. Nie żyje jej nowo narodzona córeczka. Tą tragiczną informacją 35-latka podzieliła się w swoich mediach społecznościowych.

Lauren Goodger
fot. Instagram.com/ Lauren rose Goodger

Lauren Goodger, gwiazda reality show "He Only Way Is Essex" jest w żałobie. 35-latka przeżywa dramat w związku ze śmiercią jej nowo narodzonej córeczki. Dziecko zmarło tuż po urodzeniu. Celebrycka opublikowała w mediach tę koszmarną informację, zamieszczając czarno-białe zdjęcie, na którym trzyma maluszka za rączkę.

"Była najpiękniejszym zdrowym dzieckiem, jakie kiedykolwiek widziałam, tak jak jej siostra. Słowa nie są w stanie opisać, co czuje matka, która straciła swoje dziecko. Dziecko, które nosiła przez te wszystkie miesiące i urodziła swojego anioła, by go zabrano" - czytamy.

Zobacz też:  Destinee LaShaee nie żyje. Gwiazda popularnego show ważyła 317 kilogramów

Dramat gwiazdy reality show. Nie żyje nowo narodzona córeczka Lauren Goodger

Córeczka gwiazdy o imieniu Lorena przyszła na świat w piątek. Mama dziecka zaznaczyła, ze nie było żadnych komplikacji związanych z ciążą oraz porodem. Niestety, życia dziewczynki nie udało się uratować. Uczestniczka reality show przebywa teraz w domowym zaciszu razem ze swoim partnerem i starszą córeczką, gdzie razem przechodzą żałobę.

"Nigdy, przenigdy o tym nie zapomnę, ale nauczę się żyć codziennie z Loreną w sercu, ona będzie ze mną na zawsze i pewnego dnia będę z nią znowu... Mój aniołku Loreno, tak bardzo cię kocham - pisała zrozpaczona mama.

W komentarzach brytyjska gwiazda mogła liczyć na całe morze wsparcia oraz kondolencji od swoich fanów.

gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS