Obserwuj w Google News

Koniec Doroty Wellman w "Dzień dobry TVN"? Prezenterka pojawiła się w programie innej stacji

2 min. czytania
15.06.2022 16:20
Zareaguj Reakcja

Dorota Wellman jest jedną z najpopularniejszych gwiazd "Dzień dobry TVN", ale ostatnio prezenterkę można było zobaczyć w nowej roli. We wtorkowy wieczór Wellman poprowadziła popularny program na antenie TVN24. Czyżby mościła sobie miejsce w nowej pracy? 

Dorota Wellman
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Dorota Wellman jest jedną z najpopularniejszych twarzy TVN-u. W 2007 roku prezenterka przeszła do stacji razem z Marcinem Prokopem i do dzisiaj prowadzi z nim wydania programu śniadaniowego "Dzień dobry TVN". W międzyczasie gwiazda wędrowała po różnych stacjach grupy, m.in. współprowadziła "Miasto kobiet" w TVN Style. Tam też w kwietniu 2021 roku rozpoczęła autorski program "Inspirujące kobiety". Prezenterkę obsadzono także w roli gospodyni programu "A momenty były?" na antenie TVN Fabuła.

Redakcja poleca

Dorota Wellman w "Szkle kontaktowym". Porzuci "Dzień dobry TVN"? 

W miniony wtorek Dorota Wellman pojawiła się w zupełnie nowej roli. Gospodyni DDTVN zasiadła w programie satyrycznym "Szkło kontaktowe" w TVN24, gdzie razem z Grzegorzem Markowskim komentowała wydarzenia polityczne. 

Dziś u nas gość specjalny, po raz drugi w programie - zaanonsowano Wellman na Twitterze.

Błyskotliwe komentarze i poczucie humoru dziennikarki świetnie wpasowały się w formułę show. Widać, że Wellman czuła się tam jak ryba w wodzie. Nic więc dziwnego, że część widzów prosiła w komentarzach o więcej wydań z udziałem prezenterki. Niektórzy sugerowali, że Wellman powinna na stałe dołączyć do komentatorów w programie. W śniadaniówce ma się bowiem marnować.

Dorota Wellman debiutowała w "Szkle kontaktowym" w 2010 roku. W sylwestrowym wydaniu programu wspólnie z Grzegorzem Miecugowem i Tomaszem Sianeckim podsumowywała najważniejsze wydarzenia mijającego roku. Po latach wróciła na fotel komentatorki. Zaproszenie Wellman do "Szkła kontaktowego" najpewniej związane było z udziałem części redakcji w spektaklu "Szkło kontaktowe live & touch". Ekipa opuściła warszawski Teatr 6. Piętro, gdzie odbywały się sztuki, i udała się z widowiskiem do Poznania.

Czy po powrocie gwiazd programu Dorota Wellman rozgości się na dłużej w "Szkle kontaktowym"? O tym pewnie przekonamy się za jakiś czas. Pewne jest jednak to, że gwiazda póki co nie rezygnuje z prowadzenia "Dzień dobry TVN". Duet Wellman-Prokop pozostaje niezagrożony.