Zamknij

Dorota Wellman zniknęła z „Dzień dobry TVN”. Jest komentarz stacji

16.10.2022 17:53

Dorota Wellman zaniepokoiła fanów „Dzień dobry TVN”, którzy przez ostatnie dni nie widzieli dziennikarki na wizji. W duecie z Marcinem Prokopem wystąpiły inne współprowadzące. Jest komentarz stacji TVN – co dalej z gwiazdą telewizji?

Dorota Wellman Marcin Prokop
fot. screen Instagram dziendobrytvn

Dorota Wellman i Marcin Prokop to bezkonkurencyjny duet w „Dzień dobry TVN”. Niestety, w czwartek u boku prowadzącego pojawiła się Anna Kalczyńska, a w piątek Ewa Drzyzga. Widzowie byli zdezorientowani i dopytywali w mediach społecznościowych, co jest przyczyną nieobecności Doroty Wellman. Uspokajając, dziennikarka nie odchodzi ze śniadaniówki.

Zobacz także: Dorota Wellman popłakała się w „Dzień dobry TVN”. W studiu pojawił się gość [WIDEO]

Dorota Wellman zniknęła z „Dzień dobry TVN”. Jest komentarz TVN

Dziennikarka była nieobecna podczas swoich dyżurów z Marcinem Prokopem z powodu problemów zdrowotnych. „Plejada” uzyskała komentarz stacji.

- Dorotę w „Dzień dobry TVN” zobaczymy już podczas kolejnego dyżuru – uspokoiła rzecznika TVN, Joanna Górska.

Sympatycy Marcina Prokopa i Doroty Wellman mogą spać spokojnie. Już niedługo charyzmatyczny duet ponownie umili widzom poranki. Wcześniej Anna Kalczyńska poinformowała, że to nie jest kwestia żadnej pomyłki.

- Nie uwierzą państwo, co nam się dzisiaj z Marcinem przytrafiło. Przyszliśmy do pracy rano i okazało się, że żadne z nas się nie pomyliło. Tak miało być. Z wielu prowadzących „Dzień dobry TVN” maszyna losująca wybrała właśnie mnie i Marcina – mówiła współprowadząca w czwartkowym wydaniu.

RadioZET.pl/Plejada.pl

loader
Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS