Zamknij

Dorota Wellman popłakała się w „Dzień dobry TVN”. W studiu pojawił się gość [WIDEO]

20.09.2022 19:53

Dorota Wellman popłakała się przed kamerami „Dzień dobry TVN”. Nie mogła powstrzymać wzruszenia, kiedy do studia weszła Jolanta Barańczak, była pacjentka onkologiczna. Reakcja i słowa zdrowej już kobiety spowodowały, że wszystkim zaszkliły się oczy.

Dzień dobry TVN
fot. screen Instagram dziendobrytvn

Dorota Wellman znana jest z tego, że nie ukrywa swoich emocji. Tak było i tym razem, kiedy prowadziła wydanie „Dzień dobry TVN” z Marcinem Prokopem. Jolanta Barańczak kolejny raz mogła spotkać swoją idolkę. Pierwszy raz spotkały się w zeszłym roku.

Była pacjentka onkologiczna otrzymała okazję odwiedzić, dzięki magazynowi „Uwaga!”, studia w telewizji TVN. Nie sądziła, że już za moment zostanie zaproszona na kanapę. Kiedy zorientowała się, w jakiej jest sytuacji, ukryła twarz w dłoniach i uścisnęła Dorotę Wellman.

Zobacz także: Zaskakująca decyzja Małgorzaty Rozenek. Zrobiła to dla widzów

Dorota Wellman popłakała się na wizji

Najpierw Marcin Prokop poinformował, że ta historia ma happy end, ponieważ pacjentka jest już zdrowa – pokonała raka płuc. Przyznał, że postawiono zrobić jej niespodziankę.

Kiedy Jolanta Barańska weszła do studia, ukryła twarz w dłoniach i wzruszona przykucnęła przy stoliku. Dorota Wellman podeszła do niej i zachęcała ją do przejścia na kanapy: „Chodź, Jola, chodź, chodź”.

- Dorotka, kochana moja… Muszę powiedzieć teraz, bo zapomnę: szukałam dla ciebie określenia, wydaje mi się, że trafne. Jesteś przy Marcinie taka malutka, ale jesteś wielką istotą, w pełnym tego słowa znaczeniu, zgodnie z definicją, wszystkimi synonimami – mówiła Jolanta Barańska, nie wypuszczając Doroty Wellman z objęć.

- Kocham Cię, Dorota, naprawdę. Twoja bransoletka dodawała mi siły, noszę ją cały czas - powiedziała Jolanta. Potem wzruszone panie poszły na kanapy.

Popłakałam się tyle razy, ile to oglądnęłam. Dorotka ma moc. Mała istota z wielkim sercem. Jak jej nie kochać... - czytamy w komentarzach.

- Piękna Sprawa! Pani Jolanta (serdecznie pozdrawiam!) jest zadowolona i szczęśliwa dzięki wielu czynnikom, a jednym z powodów tej radości jest... Cudowna, Empatyczna, Piękna, Mądra, PrzeFantastyczna... Pani Dorota Wellman!!! Fajnie, że są Tacy Ludzie jak... Wy! Panie M., Pani D. - dziękuje, że jesteście! - napisała internautka.

loader
Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS