Obserwuj w Google News

Dorota Szelągowska straciła konto na Instagramie. Gwiazda prosi internautów o pomoc

2 min. czytania
03.07.2022 19:15

Dorota Szelągowska poinformowała, że jej profil na Instagramie został zaatakowany przez hakerów. Załamana gwiazd TVN zwróciła się z prośbą do internautów. 

Dorota Szelągowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Dorota Szelągowska od lat prowadzi programy o tematyce remontowej i aranżacji wnętrz. Popularność przyniosły jej "Dorota was urządzi", Totalne remonty Szelągowskiej" czy "Domowe rewolucje". Projektantka jest także popularną gwiazdą w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje blisko 900 tys. użytkowników. Niestety w weekend instagramowe konto gwiazdy stało się nagle niedostępne. Dorota Szelągowska poinformowała, że zaatakowali je hakerzy. 

Redakcja poleca

Dorota Szelągowska straciła profil na Instagramie 

O problemie z dostępem do konta Dorota Szelągowska zawiadomiła za pośrednictwem Facebooka. 

Dzień dobry, a właściwie okropny. Zhakowali mi konto na Instagramie - ukradli, zabrali. Instagram - help! - napisała. 

Gwiazda próbowała uzyskać pomoc u administratorów serwisu, ale do tej pory nikt jej nie odpisał.

Wszystkie oficjalne drogi zawodzą, Instagram nie odpisuje, filmik z moją identyfikacją twarzy ni chu chu nie chce przejść. Czy wśród Szanownych moich followersów jest ktoś, kto wie, co zrobić? Szczęśliwie to konto na Facebooku nie było z nim połączone. Help!!!! - prosi we wpisie. 

Gospodyni "Remontów Szelągowskiej" z pewnością nie odpuści, bo na Instagramie miała ogromny fanbase i zbijała spore zyski na współpracy reklamowej. Odzyskiwanie zhakowanego konta niestety nie jest prostą sprawą, ale według internautów da się to zrobić, trzeba być jednak cierpliwym i co najważniejsze - nie podawać hakerom żadnych danych ani płacić okupu w zamian za odzyskanie profilu. Miejmy nadzieję, że Dorocie Szelągowskiej uda się wkrótce wrócić na Instagram z dotychczasowym kontem. 

EN_01490422_1338
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS