Zamknij

Dorota Gardias w chorobie. Dostała wsparcie od fanów, teraz ma dla nich ważną wiadomość

14.09.2021 17:32

Dorota Gardias kilka dni temu podzieliła się w sieci wiadomością o tym, że wykryto u niej nowotwór piersi. Internauci natychmiast pospieszyli z wyrazami wsparcia dla "Pogodynki". Teraz ona w swoim najnowszym wpisie podziękowała za miłe słowa, a także zaapelowała do wszystkich fanów.

Dorota Gardias
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Dorota Gardias poinformowała przed kilkoma dniami o tym, że podczas rutynowego badania wykryto w jej piersi zmianę o charakterze nowotworowym. Teraz "Pogodynka" czeka na operację, która zaplanowana jest na koniec września. Potem lekarze podejmą dalsze kroki co do leczenia. Gardias zdradziła, że diagnoza lekarzy była dla niej prawdziwym szokiem, po którym nie mogła dojść do siebie. Dopiero po kilku dniach oswoiła się z myślą o chorobie i koniecznym leczeniu. Gwiazda TVN zdradziła, że rokowania są bardzo pomyślne i ona sama wierzy w to, że wszystko skończy się dobrze.

W niedawnym wywiadzie Gardias przyznała, że guz został wykryty już dwa lata temu, a biopsja potwierdziła, że ma on charakter niezłośliwy. W związku z tym gwiazda nie będzie kierowana na chemioterapię.

Zobacz także: Dorota Gardias ma nowotwór piersi. Ujawniła, co wykazała biopsja 

Dorota Gardias ma ważną wiadomość dla fanów

W najnowszym poście na Instagramie "Pogodynka" podziękowała fanom za liczne słowa wsparcia i otuchy, jakie dostała w ostatnich dniach. Z jej posta wynika, że jest bardzo dobrze nastawiona do przyszłych wydarzeń i przekonana o powodzeniu zaplanowanej operacji.

"Dziękuje Wam za dobra energię i ciepłe słowa… wszystko będzie dobrze. Wiem to" - zaznaczyła i dalej zaapelowała do żeńskiej części swoich obserwatorów: "Kobiety kochane, mądre, piękne. Pamiętajcie o badaniach profilaktycznych. To bardzo ważne dla nas" - wskazała.