Zamknij

Dominika Kulczyk i Paweł Deląg znowu są parą? Aktor komentuje doniesienia

Anna Skalik
21.06.2020 17:48

Dominika Kulczyk i Paweł Deląg kilka lat temu byli parą. Niestety, nie udało się im stworzyć trwałego związku. Ostatnio jednak zostali przyłapani przez paparazzi w czułej sytuacji. Stara miłość nie rdzewieje? Gwiazdor postanowił skomentować te doniesienia.

Dominika Kulczyk i Paweł Deląg
fot. VIPHOTO/East News

Paweł Deląg i Dominika Kulczyk spotykali się kilka lat temu, jednak ich drogi się rozeszły przez odmienną wizję przyszłości. Pozostali jednak w przyjacielskiej relacji. Czyżby między nimi znów zaczęło iskrzyć? Kilka dni temu paparazzi przyłapali tych dwoje podczas spotkania. Mknęli razem po warszawskiej starówce elektrycznymi hulajnogami i zatrzymali się nawet, by posłuchać ulicznego muzyka. Zdjęcia, które obiegły media, sugerują, że łączy ich czuła relacja. Aktor postanowił skomentować to spotkanie.

Paweł Deląg i Dominika Kulczyk są razem?

Jak informuje "Super Express", Paweł Deląg ani wprost nie zaprzeczył, ani nie potwierdził pogłoski o tym, że on i najbogatsza Polka do siebie wrócili. Powiedział jednak coś, co pozostaje w sporym kontraście do sytuacji uwiecznionej przez paparazzi. Powiedział, że wraz z Dominiką brali udział w imprezie znajomego i po prostu wracali razem.

"Byliśmy razem na imprezie, która polegała na przeczytaniu fragmentu książki, bo zbliża się premiera książki jednego z naszych przyjaciół. Użyliśmy potem ekologicznego środka lokomocji. Można powiedzieć tak: stara przyjaźń nie rdzewieje" - przekazał "Super Expressowi" aktor.

Posłuchaj podcastu