Obserwuj w Google News

Dominika Kachlik z "M jak miłość" pokazała zdjęcia z wesela. "Piękna para"

2 min. czytania
27.06.2022 15:10
Zareaguj Reakcja

Dominika Kachlik, to jedna z gwiazd "M jak miłość", która w serialu wciela się we Frankę, ukochaną Pawła Zduńskiego. Na swoim Instagramie aktorka pokazała zdjęcia z wesela. "Piękna z was para" - komentowali fani.

Dominka Kachlik
fot. Instagram.com/Dominika Kachlik

Dominika Kachlik to jedna z młodych aktorek w "M jak miłość". W serialu wciela się w postać Frani, partnerki Pawła Zduńskiego, którego gra Rafał Mroczek. Gwiazda ostatnio zaskoczyła swoich wielbicieli i opublikowała zdjęcia z wesela. Nie są to jednak prywatne ujęcia gwiazdy, a kadry z serialu, gdyż to właśnie w hitowej produkcji TVP bohaterka grana przez Dominikę wyszła za mąż.

Zobacz też:  "M jak miłość": co się wydarzy w serialu po wakacjach?

Dominika Kachlik z "M jak miłość" pokazała zdjęcia z wesela. "Piękna para"

Gwiazda opublikowała kilka ujęć z serialowego wesela. Nie zabrakło kadrów z kościoła, plenerów, a także zakulisowych fotosów z garderoby. Na zdjęciach serialowa para wygląda na bardzo szczęśliwą, co zresztą bardzo spodobało się wielbicielom serialu. "Piękna z was para", "super, piękna para", "fajny odcinek, taki naturalny", "najpiękniejszy odcinek tego sezonu" - pisali zachwyceni wielbiciele "M jak miłość".

Dominika Kachlik dołączyła do obsady "M jak miłość" dość niedawno, bo dwa lata temu, jednak grana przez nią postać zdążyła już nieźle namieszać. Energiczna Franka pojawiła się w życiu Pawła Zduńskiego zupełnie przypadkiem. Los jednak sprawił, że drogi Franki i Pawła wciąż się przecinały.

W końcu zdecydowali się być razem i wziąć ślub. Choć wesele utrzymane w góralskim stylu było niezwykle piękne, niewykluczone, że w ich wspólnym życiu może nastąpić spory krach. Tuż przed wakacyjną przerwą widzowie dowiedzieli się, że Franka ukrywa przed swoim ukochanym bardzo poważną sprawę z przeszłości. Jak się okazuje, serialowa Franka urodziła przed laty syna, którego oddała do adopcji. Niestety, okazało się, że chłopiec jest chory, a jego opiekunowie zwrócili się o pomoc właśnie do Franki. Dalszy ciąg tej historii widzowie "M jak miłość" poznają jednak po wakacjach.

Gwiazdy pokazują swoje niedoskonałości. Cellulit, pryszcze, rozstępy to już nie temat tabu [FOTO]
15 Zobacz galerię
fot. Instagram/Maja Bohosiewicz/Ola Żebrowska/Deynn