Obserwuj w Google News

Dominika Gwit na zdjęciu z mężem. Zdradziła, co robią w trakcie epidemii

Patrycja Chudolińska
2 min. czytania
23.03.2020 15:18
Zareaguj Reakcja

Dominika Gwit pokazała zdjęcie z ukochanym mężem, Wojciechem Dunaszewskim. Para rzadko pokazuje się razem. Tym razem postanowili zrobić wyjątek. Aktorka zdradziła, jak spędzają domową kwarantannę.

Dominika Gwit
fot. Instagram/@dominikagwit

Dominika Gwit pokazała zdjęcie z mężem

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski są małżeństwem od lipca 2018 roku. Aktorka dba o swoją prywatność, dlatego uroczystość odbyła się w tajemnicy i bez udziału mediów. Od początku swojego związku gwiazda unika pokazywania zdjęć z ukochanym. Jakiś czas temu zdecydowała się opublikować fotografie ze ślubu. Teraz znów zaskoczyła fanów wspólnym selfie z mężem.

Jak Dominika Gwit spędza kwarantannę?

Dominika Gwit od kilku dni apeluje do fanów, aby pozostali w swoich domach. W związku z epidemią koronawirusa w Polsce każde wyjście i kontakt z innymi ludźmi zwiększa ryzyko zarażenia. Sama zdecydowała się jednak na spacer z mężem.

- Idziemy na spacer, na odludzie. Trzeba nam trochę powietrza. Jak się trzymacie? Mam nadzieję, że zdrowo! Miłej niedzieli! Pozdrawiamy - Dunaszewscy - napisała pod fotką z mężem.

Aktorka podkreśla, że wychodząc z domu stosuje się do zasad bezpieczeństwa i spaceruje w takich miejscach, w których nie ma kontaktu z innymi ludźmi. Nie wszyscy jednak pozytywnie zareagowali na jej wpis.

- Jak tak wszyscy zaczniemy wychodzić na odludzie, to nagle przestanie ono nim być. Hasło ''zostań w domu'' przestało być już modne, teraz zamienia się je na ''wychodzimy na odludzie'' - napisał jeden z internautów.

Pozostali fani życzą Dominice zdrowia i sami przyznają, że od czasu do czasu decydują się na spacer np. z psem.

- I super, polecam się ubrać ciepło, bo dość zimno. My już po spacerku w lesie. Dzieciaki wymęczone, więc można dalej siedzieć w domu.

- Miłego spaceru Kochani!

- Ja codziennie chodzę z moim pieskami na spacer. Ale tak samo chodzę do pracy. Tylko, że fakt staram się uważać na siebie.

 

RadioZET.pl/PCh