Zamknij

Adwokat Dody wydał oświadczenie. NOWE informacje o zatrzymaniu

Redakcja
27.11.2017 08:38

W ciągu ostatnich dni w mediach pojawiło się mnóstwo informacji na temat zatrzymania przez policję Doroty Rabczewskiej, czyli Dody. Wokalistka udzieliła wywiadu portalowi WP Gwiazdy, w którym wyjaśniła, że cała sytuacja jest dla niej abstrakcyjna. Teraz głos postanowił zabrać także adwokat piosenkarki – Adam Gomuła. Mecenas szczegółowo opisał wszystkie szczegóły wydarzenia. Podkreślił także, że wbrew powtarzany w mediach doniesieniom, wokalistka nie nie ma zakazu opuszczania Polski.

Adwokat Dody wydał oświadczenie. NOWE informacje o zatrzymaniu
fot. ons.pl

– Dorota Rabczewska, która 22 listopada została po raz pierwszy przesłuchana w trwającym do końca ubiegłego roku postępowaniu dotyczącym działań na szkodę Emila Haidara, nie miała żadnej wiedzy na temat tych działań, a tym bardziej nie była ich inicjatorką czy koordynatorem – czytamy na początku oświadczenia.

Zobacz także

Adwokat piosenkarki zdementował informacje, z których wynikało, że nie chciała ona wpuścić policjantów do swojego mieszkania i stawiała opór podczas zatrzymania.

– (…) Wszystko odbyło się w sposób wyjątkowo sprawny i szybki, a czas jaki upłynął od jej zatrzymania do chwili rozpoczęcia przesłuchania w prokuraturze wynosił łącznie nieco ponad 3 godziny – napisał.

Adwokat podkreślił także, że Doda była zamieszana w całą sytuację przez przypadek.

Zobacz także

– (…) Była zamieszana w całą sytuację całkowicie bez wiedzy i wbrew własnej woli – czytamy w oświadczeniu Adama Gomuły.

Całe oświadczenie przeczytasz TUTAJ.

RadioZET.pl/SI