Zamknij

Doda wspomina przygotowania do ślubu. "Bezczelnie oszukiwałam sprzedawczynie w butiku"

Judyta Wanicka
21.04.2020 17:00

Doda opowiedziała zabawną historię związaną z przygotowaniami do ślubu z Emilem Stępniem. Gwiazda zdradziła fanom, jak udało jej się utrzymać uroczystość w tajemnicy. 

Doda i Emil Stępień
fot. Instagram:@dodaqueen

Doda ukrywała informacje o ślubie 

Ślub Dody i Emila Stępnia był jednym z najbardziej zaskakujących wydarzeń 2018 roku. Piosenkarka i producent filmowy pobrali się w kompletnej tajemnicy przed mediami. Nawet nie pisnęli słowa, że są zaręczeni. Mimo że ślub cywilny odbył się w Ciechanowie, prasa o niczym się nie dowiedziała. Jak to możliwe, że Dodzie udało się utrzymać tak huczne wydarzenie w sekrecie? 

Pamiętam, że przez dwa miesiące oszukiwałam bezczelnie sprzedawczynie w butiku, że mam grać w filmie rolę uciekającej panny młodej. Zrobiłam z siebie straszną wariatkę, bo biegałam w sukni po korytarzu przed wszystkimi klientkami sklepu, by niby sprawdzić, czy wytrzyma ona sceny na planie. Na szczęście nawet jeśli sprzedawczynie się domyśliły, to profesjonalnie nie pisnęły nikomu ani słowa. A suknię z sentymentu trzymam w garderobie do dzisiaj! - wyznała na Instastory Dorota.

Po ślubie Doda w specjalnym wpisie podziękowała urzędnikom z jej rodzinnego miasta za to, że nie zdradzili niczego mediom. Co ciekawe, o tym, że wychodzi za mąż, nie poinformowała nawet gości. Blisko pięćdziesiąt osób przybyło do hiszpańskiej Marbelli w przekonaniu, że zostało zaproszonych na domówkę w nowej posiadłości gwiazdy. 

Ślub Dody i Emila Stępnia - były aż trzy uroczystości 

W 2017 Doda zaręczyła się z producentem filmowym Emilem Stępniem. 14 kwietnia 2018 wzięli ślub w hiszpańskiej Marbelli. Uroczystość odbyła się z prawdziwą pompą, lecz wszystko do końca udało się zachować w ścisłej tajemnicy przed mediami. Dopiero później wyszło na jaw, że Doda i Emil Stępień zorganizowali w rzeczywistości trzy ceremonie. Najpierw Rabczewska i Stępień wzięli ślub cywilny w Ciechanowie. W Marbelli miały miejsce dwa śluby kościelne. Poprowadzili je księża z zakonu z Sandomierza, a młodej parze towarzyszyła tylko najbliższa rodzina, przyjaciele oraz członkowie ekipy, którzy od lat współpracują z Dodą. Dorota Rabczewska-Stępień pochwaliła się wszystkimi uroczystościami na Instagramie.

 

RadioZET.pl/jw