Obserwuj w Google News

Doda wspiera swoją wielką fankę. Potrzebna jest pilna operacja

2 min. czytania
15.06.2022 13:30
Zareaguj Reakcja

Doda ma mnóstwo fanów w różnym wieku, którzy na każdym kroku okazują jej ogromne wsparcie. Ona sama nie pozostaje im dłużna. Dorota Rabczewska postanowiła pomóc swojej wielbicielce i włączyła się w zbiórkę na bardzo pilną operację. Od kilku tygodni gwiazda razem z fanami robi wszytko, aby pomóc chorej, 29-letniej Ani.

Dorot Rabczewska
fot. Instagram.com/ Dorota Rabczewska

Dorota Rabczewska chętnie włącza się w rozmaite akcje charytatywne. Gwiazda wspiera też swoich fanów, takich jak m.in. 29-letnią Anię, która pilnie potrzebuje operacji. Doda włączyła się w zbiórkę środków, na pilną operację Ani.  Pozostali fani od kilku tygodni prowadzą zbiórkę na leczenie chorej kobiety, która potrzebuje kolejnej operacji i rehabilitacji.

Zobacz też:  Doda pogrąża Radka Majdana. Powiedziała wprost, z kim ją zdradzał w trakcie małżeństwa. Wyszło po latach

Doda wspiera swoją wielką fankę. Potrzebna jest pilna operacja

Grupa, która wspiera dziewczynę, postanowiła wyprzedać pamiątki związane z Dodą, które udało się uzbierać przez lata. Mają nadzieję, że przez zbiórkę uda się im zebrać odpowiednią ilość pieniędzy, dzięki którym Ania wróci do sprawności i zdrowia.

 "Ania ma 29 lat i pracuję w biurze rachunkowym jako księgowa - praca to jej pasja. Jakie jest Jej największe marzenie? Wyzdrowieć i móc wrócić do pracy... do normalnego życia sprzed choroby" - czytamy na stronie Zrzutka.pl.

"Niestety 03.10.2019 wystąpiły u Ani problemy z nadgarstkiem prawej ręki: ból, obrzęk. Była leczona na zapalenie błony maziowej i pochewki ścięgnistej nadgarstka, brała silne leki przeciw zapalne - zła diagnoza. Niestety mimo leczenia, ból oraz obrzęk nasilał się z dnia na dzień. 25.03.2020 odebrała wynik rezonansu, który wskazywał na rozpad kości księżycowatej. Usłyszała diagnozę "jałowa martwica kości”. 

06.05.2020 została przyjęta przez lekarza ortopedę w prywatnej klinice pod Krakowem. Niestety choroba postępowała bardzo szybko, miała zmiany o typie Kienbocka w stadium IIIa/IIIb wg Lichtmana z rotacyjnym podwichnięciem kości łódeczkowatej. Było to stadium, w którym zmiany w kości księżycowatej były nieodwracalne. Aby zahamować postęp i niszczenie pozostałych kości nadgarstka konieczny był zabieg operacyjny wykonany 02.07.2020r w prywatnej klinice, polegający na resekcji kości księżycowatej prawego nadgarstka oraz implantacji protezy tej kości" - brzmi treść na stronie Zrzutka.pl.

Na zbiórce zorganizowanej przez fanów Dody można kupić m.in. ubrania z jej wizerunkiem, płyty, a nawet archiwalne pisma z autografem Rabczewskiej.

Lady Gaga
7 Zobacz galerię
fot. East News