Zamknij

Doda unieważni ślub kościelny z Emilem Stępniem? "Radziłam się już księdza"

22.09.2021 15:17

Doda poinformowała w czerwcu 2021 roku, że rozwodzi się z Emilem Stępniem. Kontrowersyjna gwiazda ma w planach unieważnienie rozwodu kościelnego, podjęła już nawet kroki w tej sprawie. 

Dorota Doda Rabczewska
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ EAST NEWS

Doda, czyli Dorota Rabczewska, to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, która karierę zyskała jako liderka grupy Virgin, z którą stworzyła takie hity jak "Dżaga" czy "Znak pokoju". W 2007 roku podjęła decyzję o rozpoczęciu kariery solowej, co okazało się być strzałem w dziesiątkę. Doda wydała dwa albumy, które znalazły się na liście najlepiej sprzedających się płyt w Europie, przygotowanej przez magazyn "Billboard". Piosenkarka podbiła serca fanów takimi hitami jak "Nie daj się" czy "Bad Girls" oraz niezwykle energetycznymi występami, podczas których często nie brakuje kontrowersji. Rabczewska znana jest z drapieżnego wizerunku i odważnych wypowiedzi, nie boi się także odsłaniania ciała. W ostatnim czasie poza karierą muzyczną skupiła się na produkcji filmowej, obecnie promuje głośno zapowiadany film "Dziewczyny z Dubaju".

Medialną popularność Doda zawdzięcza także głośnym związkom. Wokalistka była żoną Radosława Majdana, obecnego męża Małgorzaty Rozenek, media rozpisywały się także o jej związku z liderem grupy Behemoth Adamem "Nergalem" Darskim oraz zaręczynach z Emilem Haidarem. W 2018 roku wzięła ślub kościelny z producentem filmowym Emilem Stępniem. W czerwcu 2021 roku Dorota poinformowała o rozstaniu. Para zdecydowała się na rozwód, a sądząc po wpisach publikowanych w mediach społecznościowych, artystka mocno to przeżyła.

Doda weźmie rozwód kościelny? Wokalistka chce odciąć się od związku z Emilem Stępniem

Dorota Rabczewska stara się być w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem Instagrama. Na swoim profilu co jakiś czas organizuje transmisje live, podczas których odpowiada na pytania wielbicieli i prowadzi z nimi dyskusje. Gwiazda nie ukrywała, że czuje się oszukana przez męża i stara się odciąć od niego zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Jak się okazuje na tyle mocno, że zdecydowała się wystąpić o unieważnienie ślubu kościelnego.

- Tak, jestem na etapie unieważnienia ślubu kościelnego i nie będę miała najmniejszych problemów z tym, bo radziłam się już księdza, który udzielał nam ślubu, więc z tego, co mówił, będzie dobrze - poinformowała.

Jak widać, Doda chce zakończyć ten rozdział swojego życia, w czym wspierają ją oddani fani. Wokalistce życzymy wszystkiego dobrego. Być może w odnalezieniu spokoju ducha pomoże jej amerykański celebryta Max Hodges, z którym od pewnego czasu jest łączona. Sama zainteresowana jednak nie wie, czy jest jeszcze w stanie się zakochać.

loader