Obserwuj w Google News

Doda ujawniła szczegóły filmu "Dziewczyny z Dubaju"

2 min. czytania
14.04.2021 14:26

Doda z branży muzycznej przerzuciła się na robienie filmów. Przez wiele miesięcy pracowała nad swoim pierwszym dziełem "Dziewczyny z Dubaju", ale nadal nie wiadomo, kiedy doczeka się ono premiery. Teraz gwiazda ujawnia kolejne szczegóły.

Doda
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Dorota Rabczewska od wielu miesięcy nie angażuje się w działalność muzyczną. Jakiś czas temu obwieściła fanom, że nie wyda nowego materiału, dopóki jej ekipa nie zaproponuje czegoś ciekawego, co może wprowadzić powiew świeżości do tworzonej przez nich muzyki. Przyznała wtedy, że jest zmęczona faktem, że to przede wszystkim ona stara się wciąż zaskakiwać artystycznie swoich fanów. Niestety, jej poprzednia płyta nieszczególnie przypadła wielbicielom do gustu i spotkała się z dość chłodnym przyjęciem. Teraz, kiedy Doda przez wiele miesięcy w pocie czoła pracowała nad swoim pierwszym filmem, zatytułowanym "Dziewczyny z Dubaju", pojawiają się pytania, jaki poziom zaprezentuje ta produkcja.

Redakcja poleca

Jak wiadomo, dzieło opowiadać będzie o kulisach wyjazdów polskich celebrytek, modelek i gwiazd Instagrama do Dubaju, by tam towarzyszyć bogatym szejkom, co w polskich mediach zostało okrzyknięte mianem "afery dubajskiej". Film miał mieć premierę już w 2020 roku, ale przez pandemie zdjęcia się opóźniły i nadal dokładnie nie wiadomo, kiedy będzie można obejrzeć to dzieło. Teraz jednak Doda postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i znów ujawniła kilka szczegółów, związanych z jej debiutem producenckim.

Zobacz także: Doda ujawniła prawdę o swoim scenicznym wizerunku

Dorota Rabczewska ujawnia nowe szczegóły "Dziewczyn z Dubaju"

Podczas ostatniej sesji pytań i odpowiedzi na Instagramie Doda sporo opowiedziała o nadchodzącym filmie. Pokazała nawet jego krótki fragmencik, z którego dowiadujemy się, że będzie on przeznaczony dla osób od 16 lat. W krótkim ujęciu widzimy kadr z imprezy, pokazanej w filmie. Sama Rabczewska, zapytana o premierę, ujawnia, że już za tydzień dzieło będzie gotowe. Ale czy oznacza to rychłą premierę? To już raczej trudno przewidywać. Oprócz tego, dla swoich muzycznych fanów Rabczewska przygotowała niespodziankę. Będzie nią (najprawdopodobniej) utwór nagrany na potrzeby ścieżki dźwiękowej filmu, zrealizowany z reżyserką "Dziewczyn" - Marią Sadowską. Jak stwierdziła Doda, gdzie spotykają się dwie piosenkarki, nie mogło być inaczej.

Ciekawe, z jakim przyjęciem spotka się pierwszy film producentki Doroty Rabczewskiej. Zdaniem wielu fanów gwiazdy, zapowiada się ciekawie. A jak będzie? Przekonamy się potem. Pewne jest, że nawet w razie klapy Doda ma już wyjście awaryjne, którym jest nowa branża, w którą piosenkarka zdecydowała się wkroczyć.

RadioZET.pl/AS