Obserwuj w Google News

Doda szuka trzeciego męża w reality show Polsatu. Ma za sobą kilkanaście randek. Kiedy emisja?

2 min. czytania
13.07.2022 11:15
Zareaguj Reakcja

Doda nie ma szczęścia do mężczyzn, jednak nie poddaje się i już jesienią w telewizji Polsat zobaczymy reality show „Doda – 12 kroków do miłości”. Piosenkarka będzie w nim szukać potencjalnego kandydata na ukochanego. Pomagać będzie psycholog.

Doda
fot. TRICOLORS/East News

Doda ma za sobą już kilka głośnych związków. Była żoną Emila Stępnia - z którym rozwiodła się w listopadzie zeszłego roku i przez którego cierpiała na depresję – i Radosława Majdana. Przez pewien czas spotykała się również z Nergalem, Emilem Haidarem, Błażejem Szychowskim i Maxem Hodgesem. Czy nowy program pomoże jej w znalezieniu miłości aż po grób?

Zobacz także:  Wyciekło nowe imię Dody. Rabczewska nieźle zaszalała!

Doda szuka męża w reality show Polsatu

Wiadomo, że program „Doda – 12 kroków do miłości” będzie emitowany w Polsacie raz w tygodniu. Widzowie zobaczą randki piosenkarki z dwunastoma mężczyznami – stąd nazwa reality show.

Potencjalni ukochani mają nie być związani z show-biznesem, ale mają być dobrze sytuowani. Jak donosi „Pomponik”, był to jeden z warunków postawionych przez Dodę. Nie chciała niepokoić się o to, że mężczyźni chcą zdobyć jej serce dla pieniędzy i sławy.

- Takiego programu w Polsce jeszcze nie było. W wyborach życiowych i matrymonialnych będzie jej pomagał specjalista. Z niektórymi facetami zaiskrzyło na tyle, że spotykała się z nimi np. na rower już po zakończeniu ujęć do programu – donosi źródło dziennikarzy „Pomponika”.

Portal informuje również, że mężczyźni dwoili się i troili, aby zdobyć serce piosenkarki. Ta miała wybrać czworo z nich, aby spotkać się po raz drugi i podjąć decyzję, z którym spędzi romantyczny weekend.

Redakcja poleca

Na razie brak jakichkolwiek przecieków, czy szczęśliwiec, którego wybrała, zagościł w jej życiu na trochę dłużej. Piosenkarka na razie poinformowała, że zdjęcia do reality show już się zakończyły. Podziękowała ekipie za 40 dni intensywnej pracy.

Doda już od dawna współpracuje z Polsatem i występuje w programach czy na festiwalach. Wielokrotnie kusiła stację, aby wyprodukować show z jej udziałem. Teraz osiągnęła cel i kto wie, czy nie znajdzie też męża.

- To moje wielkie marzenie, które bardzo bym chciała zrealizować. Bardzo bym chciała mieć swoje reality show. [...] Mam już na nie cały pomysł. I uważam, że jest świetny. Więc naprawdę, Polsat, dajcie znać – mówiła Doda.

RadioZET.pl/Pomponik.pl

Jennifer Aniston
10 Zobacz galerię
fot. East News