Zamknij

Doda rozwodzi się z Emilem Stępniem! "Decyzja jest przemyślana i ostateczna"

09.06.2021 18:20

Doda rozwodzi się z mężem Emilem Stępniem. Wokalistka potwierdziła koniec małżeństwa z producentem za pośrednictwem Instagrama. "Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana, przemyślana i jest ostateczna". 

Doda
fot. VIPHOTO/East News

Doda bierze rozwód z Emilem Stępniem. Rabczewska przekazała informację za pośrednictwem Instagrama. Jak wyznała we wpisie, decyzję o zakończeniu małżeństwa z producentem filmowym podjęła po długich rozważaniach i jest ona nieodwołalna. Wokalistka złożyła już wniosek rozwodowy, szczegóły sprawy pragnie jednak zostawić dla siebie.

Rozstanie Dody i Emila Stępnia było tematem plotek już kilka miesięcy temu. W listopadzie ubiegłego roku "Super Express" opublikował romantyczne zdjęcia Dody z pewnym amerykańskim aktorem i sugerował, że gwiazda nie jest już z mężem. Rabczewska nie chciała komentować sprawy, a Stępień tylko zdawkowo potwierdził, że ich małżeństwo trwa nadal. Temat kryzysu wrócił przed dwoma miesiącami, gdy fani spytali wokalistkę, dlaczego nie pokazuje się z mężem na zdjęciach. Doda próbowała jednak gasić spekulacje w specjalnym Instastories nagranym wspólnie z Emilem.

Monika Richardson wpadła z deszczu pod rynnę? Nowy ukochany ma 100 milionów długów

Doda rozwodzi się z Emilem Stępniem. Potwierdziła złożenie pozwu 

Dzisiaj po pięcioletnim związku Dody zostały już tylko wspomnienia. Rabczewska poinformowała, że rozwodzi się z Emilem Stępniem i nie zamierza cofać swojej decyzji. 

Zanim uprzedzi mnie »ktoś dyskretny«... Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna - przekazała na Instagramie Rabczewska. 

Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie, podobnie jak i cały nasz 5-letni związek. Dziękuje wszystkim za wsparcie. Wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną. W kwestii biznesowej: Premiera "Dziewczyn z Dubaju", z angielską wersją "Girls to buy" jesienią tego roku. MOJE PRYWATNE DECYZJE NIE SĄ promocją filmu. Po raz kolejny jednak podkreślam: w naszej spółce jesteśmy 50/50, ja zajmuję się produkcją kreatywną i marketingiem, a za finanse i administrację biurową odpowiada mój mąż Emil Stępień - dodała. 

Rozwód Dody i Emila Stępnia kończy trzyletnie małżeństwo pary. Była wokalistka Virgin i producent filmowy pobrali się 14 kwietnia 2018 roku w hiszpańskiej Marbelli. Uroczystość odbyła się z prawdziwą pompą, lecz wszystko do końca udało się zachować w ścisłej tajemnicy przed mediami. Później okazało się, że były trzy ceremonie: ślub cywilny w Ciechanowie i dwie uroczystości w Hiszpanii.

loader