Obserwuj w Google News

Doda rozstała się z mężem? Oficjalnie skomentowała doniesienia o kryzysie [FOTO]

2 min. czytania
14.04.2021 21:28
Zareaguj Reakcja

Doda i Emil Stępień się rozstali? Dorota Rabczewska odniosła się do plotek, które od dłuższego czasu krążą w sieci. Dlaczego nie pokazuje się już z mężem na zdjęciach? Producentka "Dziewczyn z Dubaju" w końcu zabrała głos. 

Doda
fot. VIPHOTO/East News

Dorota "Doda" Rabczewska jest jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. W czasach Virgin zbudowała wizerunek drapieżnej skandalistki, która lubiła szokować wizerunkiem i śmiałymi wypowiedziami. Z czasem wokalistka zmieniła styl i ustatkowała się. Gdy w 2018 roku poślubiła Emila Stępnia, zapragnęła spełnić się w roli producentki filmowej. Wkrótce ukaże się jej pierwsze dzieło - film "Dziewczyny z Dubaju" w reżyserii Marii Sadowskiej, opowiadający o słynnej seksaferze z udziałem polskich modelek. 

Rabczewska dopina produkcję na ostatni guzik i na tym skupia się od kilku miesięcy. Dodatkowo podgrzewa zainteresowanie gorącymi sesjami na Instagramie, w których odważnie eksponuje wyćwiczone ciało. Spekuluje się, że gwiazda robi to celowo, by odciągnąć uwagę od swoich spraw prywatnych. A w tych ostatnio miało się dziać nie najlepiej. W listopadzie "Super Express" opublikował romantyczne zdjęcia Dody z pewnym amerykańskim aktorem i sugerował, że gwiazda rozstała się z mężem. Rabczewska nie chciała komentować sprawy, a Stępień tylko zdawkowo potwierdził, że nadal jest mężem Dody. 

Doda komentuje plotki o rozstaniu z Emilem Stępniem 

Internauci postanowili zapytać Rabczewską w Q&A, dlaczego nie pokazuje męża w social mediach i przy okazji dowiedzieć się, czy prawdziwe są plotki o ich rozstaniu. 

Czy to prawda, że macie kryzys z mężem, bo ona chce mieć dzieci, a ty nie? - zapytał internauta.

Doda opublikowała wideo z Emilem i odpowiedziała: 

Zdradzę Wam mały sekret, być może szokujący, ale dojrzali ludzi przegadują elementarne i tak ważne rzeczy przed ślubem, wiecie? Naprawdę - powiedziała. 

Po chwili włączył się Emil.

Popieram. Paradoksem jest to, że to był mój podstawowy warunek - podkreślił. A nie paradoksem było to, że to był mój ulubiony warunek - dopowiedziała Doda.

Na pytanie, dlaczego nie pokazują się wspólnie na zdjęciach, Doda odparła, że "nie są eksponatami na wystawie, żeby ładnie wyglądać".

Moje życia zawodowe jest jedną wielką wystawką. Prywatne nie będzie już nigdy. Nigdy - podkreśliła Rabczewska. 

doda s
fot. Instastory:@dodaqueen