Zamknij

Wpadka Dody. Zarezerwowała hotel nie w tym kraju

Maciej Friedrich
16.04.2019 13:07

Z okazji pierwszej rocznicy ślubu Doda postanowiła sprawić swojemu mężowi, Emilowi Stępniowi, radość i zabrać go do Izraela. Problem w tym, że piosenkarka popełniła fatalny błąd i zapłaciła za hotel znajdujący się... w innym kraju.

Wpadka Dody. Zarezerwowała hotel nie w tym kraju
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Doda znana jest nie tylko ze swojego talentu wokalnego i dużego przywiązania do wizerunku scenicznego, ale również głośnych i często kontrowersyjnych związków, o których media mówiły długo i głośno. Jej pierwszym mężem był Radosław Majdan, obecny mąż Małgorzaty Rozenek. Wokalistka i piłkarz byli ze sobą nieco ponad dwa lata, jednak ich małżeństwo wzbudzało wiele emocji. Od maja 2009 roku Doda związana była z Adamem „Nergalem” Darskim, wokalistą metalowej grupy Behemoth. Pod koniec lipca 2015 roku zaręczyła się z Emilem Haidarem, jednak ich związek zakończył się spektakularnym rozstaniem połączonym z sądową batalią.

Z obecnym mężem, producentem filmowym Emilem Stępniem, Doda zaręczyła się w 2017 roku. W kwietniu 2018 zdradziła, że wzięli z ukochanym potajemny ślub w Hiszpanii. 14 kwietnia małżonkowie obchodzili rocznicę ślubu, piosenkarka postanowiła więc spełnić marzenie Emila i zabrać go w podróż do Izraela. Niestety, nie wszystko poszło po jej myśli.

Doda i Emil Stępień
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Doda rezerwując hotel, pomyliła kraje

O swojej przygodzie w Jerozolimie Doda opowiedziała w relacji na InstaStory. Okazało się, że gwiazda... pomyliła kraje.

– Ponieważ Emil jest bardzo wierzącą osobą, zależało mi na tym, żeby być w Jerozolimie. Wszystko załatwiłam, bardzo się cieszyliśmy, że lecimy do Izraela, że pokażę mu wszystkie miejsca, które znam. Mało tego, powiedział, że pierwszy raz nie będzie leżał na plaży, tylko że będzie zwiedzał i już nie może się tego doczekać.

Gdy wsiadali do taksówki na lotnisku, okazało się jednak, że opłacony hotel znajduje się nie w Izraelu, ale w Jordanii.

JORDANIA: 6 miejsc, które warto zobaczyć [PODRÓŻE Z RADIEM ZET]

– Więc jesteśmy teraz, oprócz tego, że w du..e, po całej nocy szukania najbliższego hotelu w Izraelu, który będzie przy strefie granicznej z Jordanią, jesteśmy właśnie w hotelu i czekamy w kolejce. Ja naprawdę nie wiem, jak to się stało Emil – relacjonowała piosenkarka.

Miejmy nadzieję, że ta pomyłka nie popsuje małżonkom atmosfery ślubnej rocznicy.

 

RadioZET.pl/fakt.pl/MF