Obserwuj w Google News

Doda opowiedziała o związkach. Zaatakowała byłych partnerów? "Byli odbiciem moich deficytów"

2 min. czytania
15.02.2022 11:20

Doda ma za sobą kilka medialnych związków, jednak do tej pory nie ułożyła sobie z nikim życia. W wywiadzie zdradziła, co może być tego powodem. Jej byli partnerzy uosabiali to, co w niej najgorsze?

Doda
fot. screen: YouTube

Doda, czyli Dorota Rabczewska, to od wielu lat jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek, która niezmiennie wzbudza ogromne emocje. Rozgłos zyskała jako liderka grupy Virgin, ale to solowa kariera sprawiła, że stała się wielką gwiazdą. Nie bez znaczenia jest kontrowersyjny wizerunek Dody, która słynie z oryginalnych kreacji, bezkompromisowych wypowiedzi i odważnego odsłaniania ciała. Jest to jednak integralny element jej scenicznej postawy, a wierni fani doceniają poczucie humoru i otwartość Rabczewskiej. Nie można jej także odmówić pracowitości i ambicji, obecnie spełnia się jako producentka filmowa. Jej głośno zapowiadany obraz "Dziewczyny z Dubaju" cieszy się popularnością, choć krytycy patrzą na niego raczej surowym okiem.

Doda znana jest nie tylko ze swoich scenicznych występów, gwiazda ma na swoim koncie także kilka medialnych związków. Była żoną Radosława Majdana, obecnego męża Małgorzaty Rozenek-Majdan, partnerką Adama "Nergala" Darskiego, pod koniec 2021 roku rozwiodła się z Emilem Stępniem w atmosferze skandalu i medialnej wojny. W rozmowie z Plotkiem wokalistka opowiedziała o byłych partnerach i stwierdziła, że byli oni "odbiciem jej deficytów".

Doda i Majdan
9 Zobacz galerię
fot. Jan BIELECKI/East News
Redakcja poleca

Doda atakuje byłych partnerów? Opowiedziała o nieudanych związkach

W wywiadzie Doda przyznała, że jej nieudane związki nie są wyłącznie winą partnerów. Piosenkarka mogła przyczynić się do problemów w relacjach.

- Mnie nikt nie stał z pistoletem nad głową i nikt mnie do niczego nie zmuszał, więc to poniekąd moje nieprzepracowane deficyty, problemy. Każdą troskę, każdy problem, który przez nich miałam, każdą krzywdę, którą mi wyrządzili dlatego, ponieważ byli odbiciem moich deficytów i moich potrzeb, których nie przepracowałam - oceniła.

Rabczewska zdradziła, że w najnowszym teledysku nawiązuje do historii swoich związków. Okazuje się, że mimo miłosnych niepowodzeń wiele się nauczyła.

- Zrobiłam w tym teledysku motyw lustra i zwierciadła, na którym leżę i widzę swoje odbicie, które rozbijam. To jest metafora przepracowania tego zwierciadła i tych błędów, których już nie chcę popełniać (...) Jedno małżeństwo nauczyło mnie, jak bardzo trzeba szanować ludzi, z którymi się pracuje. Każdy z nich ma swoje problemy, swoje troski, każdy z nich może mieć różne sytuacje w życiu (...) trzeba mieć więcej empatii i zrozumienia - podsumowała.

Miejmy nadzieję, że kontrowersyjna artystka odnajdzie prawdziwą miłość.